Ta strona internetowa używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji
tutaj
.
Ustawienia
Odrzucić
Zgadzam się
Przejść do treści
Zaloguj się do swojego konta
E-mail
Hasło
Nie wypełniaj tego pola
Surname
Zaloguj się
Zarejestruj się
Nie pamiętam hasła
lub
Zaloguj się przez Facebook
Zaloguj się przez Google
Przejdź do koszyka
Wsparcie klienta:
+48 732 108 285
info@brainmarket.pl
Kontakty
Nowości
Blog
Zaloguj się
Szukaj
Koszyk
Pusty koszyk
BrainMax®
BrainMax® suplementy diety
Dla mężczyzn
,
Minerały, multimineraly, elektrolity
,
Dla kobiet
,
Cele
,
Omega 3
,
Witaminy i multiwitaminy
,
Aminokwasy
,
Białka
,
Kolageny
,
Antyoksydanty
,
Adaptogeny
,
Prebiotyki i probiotyki
,
Przedtreningowe stymulanty
,
Wołowe narządy
,
Nalewki
,
Dla wegan
BrainMax dla mężczyzn
Kosmetyki dla mężczyzn
Żywność
Słodkie przekąski i słone krakersy
,
Produkty bez glutenu
,
Suszone owoce
,
Płatki zbożowe, zboża, pseudozboża
,
Wegańska żywność
,
Olej, tłuszcze i masła klarowane
,
Pizze i wrapy
,
Naturalne słodziki
,
Przyprawy i mieszanki
,
Mąki, mieszanki i budynie
,
Ryż, makarony, rośliny strączkowe
BrainMax dla kobiet
BrainMax dla dzieci
LAUF
Próbki
Próbki suplementów diety
,
Próbki żywności
Akcesoria fitness
Odporność
Promocje
Opłacalne zestawy
Opłacalne zestawy suplementów diety
,
Opłacalne zestawy żywności
,
Kosmetyki w korzystnych opakowaniach
Uratuj mnie
Cele
Trening i sport
Odporność
Zioła
Koncentracja
Zdrowie mężczyzn
Pamięć
Energia, witalność
Sen
Zdrowie psychiczne
Libido i płodność
Równowaga hormonalna, system
Cholesterol
Planowanie ciąży
Długowieczność
Nawodnienie
Masa ciała
Opalanie
Trawienie
Probiotyki
,
Enzymy trawienne
,
Wsparcie jelit
Zdrowie dzieci
Oczyszczanie
Cukier we krwi
Suplementy diety
Minerały i multimineraly
Magnez
,
Cynk
,
Żelazo
,
Selen
,
Miedź
,
Wapń
,
Potas
,
Multimineral
,
Jod
,
Chrom
,
Molibden
Według narządów i części ciała
Kości, stawy, więzadła
,
Serce, naczynia krwionośne
,
Mózg
,
Oczy
,
Skóra, włosy, paznokcie
,
Jelita, żołądek
,
Wątroba, nerki
,
Drogi moczowe
,
Płuca, drogi oddechowe
Odżywki sportowe
Odżywki sportowe według dyscypliny
,
Fitness suplementy
Witaminy i multiwitaminy
Witamina D
,
Witamina C
,
Witamina B
,
Witaminy dla kobiet
,
Multiwitaminy
,
Witamina K
,
Witaminy dla mężczyzn
,
Witamina E
,
Witamina A
Suplementy diety dla wegan
Przeciwutleniacze
Białka
Białka serwatkowe whey
,
Proteiny smakowe
Tłuszcze
Omega 3
,
Tłuszcze MCT
Aminokwasy
Kreatyna
,
Glicyna
,
L-glutamina
,
Inne aminokwasy
,
L-cytrulina
,
L-arginina
,
EAA
,
BCAA
Adaptogeny
Ashwagandha
,
Adaptogeny w kapsułkach
,
Adaptogeny w naturalnej formie
Probiotyki
Elektrolity
Kolageny
Grzyby
Reishi
,
Soplówka
,
Cordyceps
,
Czaga (chaga)
,
Maitake
,
Shiitake
Suplementy diety dla dzieci
Wodorosty morskie i słodkowodne
Colostrum (Colostrum)
Prebiotyki
Nalewki BrainMax
Kobiety
Suplementy diety dla kobiet
Dla kobiet
,
Skóra, włosy i paznokcie
,
Ciąża
,
Wsparcie układu hormonalnego
,
Płodność
,
Drogi moczowe
TOP wybór suplementów diety dla kobiet
Środki menstruacyjne
Dzieci
Witaminy i minerały dla dzieci
Witaminy na odporność dla dzieci
,
Omega 3
,
Multiwitaminy dla dzieci
,
Probiotyki dla dzieci
,
Dla aktywnych dzieci
,
Minerały dla dzieci
Zdrowa żywność i produkty spożywcze dla dzieci
Naturalne kosmetyki dla dzieci
Ekologiczne środki czystości dla dzieci
Odzież i akcesoria
Odzież sportowa dla kobiet
Damskie legginsy, spodnie sportowe i szorty
,
Damskie sportowe koszulki i topy
,
Damska bielizna sportowa
,
Damskie koszulki kolarskie
Odzież sportowa dla mężczyzn
Męskie spodnie sportowe, dresy i szorty
,
Męskie sportowe koszulki i bluzy
,
Męskie koszulki kolarskie
Uniseksowa odzież sportowa i akcesoria
Produkty spożywcze
Słodkie przekąski i słone krakersy
Batoniki proteinowe i ciastka
,
Czekolady
,
Owoce w czekoladzie
,
Chipsy i krakersy
,
Gumy do żucia
Superżywność
Maca
,
Matcha
,
Chlorella
,
Moringa
,
Spirulina
,
Guarana
Produkty bezglutenowe
Słodkie przekąski i słone krakersy bez glutenu
,
Bezglutenowe płatki zbożowe, zboża, pseudozboża
,
Bezgutenowe kremy, dżemy i marmolady
,
Bezglutenowy makaron, rośliny strączkowe i ryż
Napoje
Orzeźwiające napoje
,
Kakao i mieszanki kakaowe
,
Herbaty
,
Kawa
,
BrainMax Yerba Maté
,
Kombucza
,
Energetyczne napoje i drinki
Żywność dla wegan
Wegańskie słodkie przekąski i słone krakersy
,
Wegańskie kremy, dżemy i marmolady
,
Wegańskie płatki zbożowe, zboża, pseudozboża
,
Białka wegańskie
,
Wegański ryż, makarony i rośliny strączkowe
Zboża, produkty zbożowe, pseudozboża
Granola
,
Kaszki śniadaniowe
,
Zboża i pseudozboża
,
Płatki
,
Komosa ryżowa
Przyprawy i dodatki
Orzechy i nasiona
Suszone owoce
Liofilizowane owoce
,
Suszone owoce i warzywa
Grzyby i algi
Grzyby
,
Cordyceps
,
Morskie i słodkowodne algi
Kremy orzechowe, dżemy i marmolady
Słodkie kremy orzechowe
,
Kremy, dżemy i marmolady bez glutenu
,
Wegańskie kremy, dżemy i marmolady BrainMax
,
100% kremy orzechowe
,
BIO kremy orzechowe
,
BIO kremy z orzechów laskowych BrainMax
,
BIO dżemy i marmolady
,
BIO kremy i masła migdałowe BrainMax
,
BIO kremy nerkowcowe BrainMax
,
Proteinowe kremy i masła
Olej, tłuszcze i masła klarowane
Naturalne słodziki
Fermentowana i konserwowana żywność
Pizza, wrapy
Sosy i pesto
Mąki, mieszanki i budynie
Ryż, makarony i rośliny strączkowe
Dom
Filtry wodne i dzbanki filtrujące
Blokowanie niebieskiego światła
Blokada 100% niebieskiego światła
,
Blokada 100% niebieskiego i zielonego światła
,
Blokowanie 25-40% niebieskiego światła
,
Blokada 80% niebieskiego światła
Pojemniki na żywność, butelki, shakery, torby
Terapia czerwonym światłem
Oświetlenie
Zero waste
Ekodrogeria
Środki czystości
,
Naturalne i ekologiczne środki do prania
,
Naturalne i ekologiczne podpaski i tampony menstruacyjne
Aromaterapia
Oleje eteryczne i olejki eteryczne zapachowe
,
Dyfuzory zapachowe
Naczynia – patelnie, zestawy i akcesoria kuchenne
Substancje chemiczne
Prezenty
Bony podarunkowe
Prezenty do 350 zł
Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla mężczyzn
Prezenty do 250 zł
Wybór NAJLEPSZYCH prezentów dla kobiet
Prezenty do 100 zł
Kosmetyka
Kremy i olejki do opalania
Pielęgnacja ciała
Dla mężczyzn
Pielęgnacja zębów
Pasty do zębów
,
Szczoteczki do zębów
Pielęgnacja skóry i ust
Dla kobiet
Pielęgnacja włosów
Dezodoranty
Pielęgnacja rąk i stóp
Zestawy prezentowe
Zestawy
Nowości
Nowości w suplementach diety
Nowości w żywności
Nowości w kosmetykach
Nowości w domu
Nowości w odzieży
Inne
Mężczyźni
Suplementy diety dla mężczyzn
Dla wydolności sportowej i regeneracji
,
Płodność dla mężczyzn
,
Na prostatę
Blog
Przepisy
Marki
BrainLight
BrainMax
Zaloguj się
Więcej
Home
/
Markowane marki
/
Smileat
Smileat
Sortowanie produktów
Polecamy
Najtańsze
Najdroższe
Najczęściej sprzedawane
Alfabetycznie
39
pozycji razem
Lista produktów
Saszetka Smileat jabłko, banan, awokado i jagody 6M+, BIO, 100 g
Dostępny
(>5 szt.)
8,56 zł
Cena jednostkowa:
8,56 zł / 100 g
Do koszyka
61875
Smileat BIO wafel pełnoziarnisty z nadzieniem kakaowym i inuliną z agawy, 30 g
Z wapniem, magnezem i witaminą B1
Dostępny
(5 szt.)
5,94 zł
Do koszyka
46881
Smileat Chrupki kukurydziane bananowo-truskawkowe z oliwą z oliwek pierwszego tłoczenia 8M+, BIO, 25 g
Dostępny
(>5 szt.)
5,99 zł
Cena jednostkowa:
23,96 zł / 100 g
Do koszyka
61872
Smileat truskawka, banan i marchewka w saszetce 6M+, ekologiczne, 100 g
Dostępny
(1 szt.)
8,56 zł
Cena jednostkowa:
8,56 zł / 100 g
Do koszyka
64245
Smileat saszetka brzoskwinia, banan, jabłko i gruszka 6M+, BIO, 100 g
Dostępny
(>5 szt.)
8,56 zł
Cena jednostkowa:
8,56 zł / 100 g
Do koszyka
64227
BIO 100% miękkie cukierki owocowe, jabłko i jagody, 25g
Dostępny
(>5 szt.)
7,68 zł
Cena jednostkowa:
30,72 zł / 100 g
Do koszyka
60319
BISkids miękkie ciasteczka dla dzieci z musem truskawkowym, 120 g
Ciasteczka BIO bez dodatku cukru, 33% owoców, 36M+, *certyfikat CZ-BIO-001
Dostępny
(>5 szt.)
13,99 zł
Cena jednostkowa:
11,66 zł / 100 g
Do koszyka
67443
Jogurt grecki Smileat w saszetce, jabłko, banan, malina i ryż 9M+, BIO, 100 g
Dostępny
(>5 szt.)
8,56 zł
Cena jednostkowa:
8,56 zł / 100 g
Do koszyka
64236
BIO 100% owocowe miękkie cukierki jabłko i truskawka, 25g
Dostępny
(>5 szt.)
5,99 zł
Cena jednostkowa:
23,96 zł / 100 g
Do koszyka
99996.113
Promocja
12,57 zł
–26 %
Dodatek Smileat Łosoś z brązowym ryżem i warzywami z oliwą extra virgin, 10M+, BIO, 230 g
Dostępny
(>5 szt.)
9,23 zł
Cena jednostkowa:
4,01 zł / 100 g
Do koszyka
99996.135
Promocja
33 zł
–24 %
Lody owocowe Smileat 100% do mrożenia, truskawka i jabłko, 250 g
Ekologiczne lody owocowe dla dzieci od 6 miesięcy
Dostępny
(>5 szt.)
24,77 zł
Cena jednostkowa:
9,91 zł / 100 g
Do koszyka
67239
BIO 100% owocowe miękkie cukierki jabłko i banan 25g
Dostępny
(>5 szt.)
7,68 zł
Cena jednostkowa:
30,72 zł / 100 g
Do koszyka
60328
BIO krążki zbożowe bez dodatku cukru 300g
Dostępny
(>5 szt.)
21,99 zł
Cena jednostkowa:
7,33 zł / 100 g
Do koszyka
60331
BIO zbożowe krążki kakaowe bez dodatku cukru, 300g
Dostępny
(>5 szt.)
26,99 zł
Cena jednostkowa:
9 zł / 100 g
Do koszyka
60295
Cukierki miękkie Smileat Fruit, jabłko i cytryna, 25 g
EKOLOGICZNE cukierki owocowe bez dodatku cukru, alergenów i konserwantów
Dostępny
(>5 szt.)
7,86 zł
Cena jednostkowa:
31,44 zł / 100 g
Do koszyka
67440
Dodatek cielęcy Smileat z warzywami na oliwie z oliwek extra virgin, 6M+, BIO, 230 g
Dostępny
(>5 szt.)
18 zł
Cena jednostkowa:
7,83 zł / 100 g
Do koszyka
99996.131
Dodatek Smileat Indyk z ryżem i warzywami z oliwą extra virgin, 10M+, BIO, 230 g
Dostępny
(>5 szt.)
9,99 zł
Cena jednostkowa:
4,34 zł / 100 g
Do koszyka
99996.134
Dodatek Smileat Indyk z Warzywami na Oliwie Extra Virgin, 6M+, BIO, 230 g
Dostępny
(>5 szt.)
8,99 zł
Cena jednostkowa:
3,91 zł / 100 g
Do koszyka
99996.121
Dodatek Smileat Komosa ryżowa z czerwoną soczewicą i warzywami z oliwą extra virgin, 10M+, BIO, 230 g
Dostępny
(>5 szt.)
17,02 zł
Cena jednostkowa:
7,40 zł / 100 g
Do koszyka
99996.136
Dodatek Smileat Kurczak z Ryżem i Warzywami na Oliwie Extra Virgin, 6M+, BIO, 230 g
Dostępny
(>5 szt.)
9,99 zł
Cena jednostkowa:
4,34 zł / 100 g
Do koszyka
99996.132
Dodatek Smileat Szczupak morski z ryżem i warzywami z oliwą z oliwek extra virgin, 6M+, BIO, 230 g
Dostępny
(>5 szt.)
17,42 zł
Cena jednostkowa:
7,57 zł / 100 g
Do koszyka
99996.130
Promocja
10,83 zł
–26 %
Dodatek Smileat z dyni, ziemniaków i cukinii z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia, 6M+, BIO, 230 g
Dostępny
(>5 szt.)
7,95 zł
Cena jednostkowa:
3,46 zł / 100 g
Do koszyka
99996.133
Makaron Smileat z sosem pomidorowym i cielęciną na oliwie z oliwek extra virgin, 10M+, BIO, 230 g
Dostępny
(>5 szt.)
10,99 zł
Cena jednostkowa:
4,78 zł / 100 g
Do koszyka
99996.137
ORGANICZNE ciasteczka kakaowe orkiszowe z sokiem jabłkowym i oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia 10M+ 220g
Dostępny
(2 szt.)
22,59 zł
Cena jednostkowa:
10,27 zł / 100 g
Do koszyka
60301
ORGANICZNE chipsy kukurydziane bananowo-jabłkowe z oliwą z oliwek pierwszego tłoczenia i witaminą B1 8M+ 25g
Dostępny
(>5 szt.)
6,81 zł
Cena jednostkowa:
27,24 zł / 100 g
Do koszyka
60307
ORGANICZNE Lody owocowe 100% do zamrażania morelowo-bananowe 5 szt. 6M+, 250g
Wygasa 31.05.2025
Dostępny
(>5 szt.)
26,99 zł
Cena jednostkowa:
10,80 zł / 100 g
Do koszyka
60313
Smileat BIO dodatek do dania z dorsza dzikiego z ziemniakami i warzywami z oliwą z oliwek extra virgin 6M+, 230 g
Z wapniem, magnezem i witaminą B1
Dostępny
(>5 szt.)
18,50 zł
Do koszyka
46884
Smileat BIO wafel pełnoziarnisty z nadzieniem kakaowym w polewie czekoladowej z inuliną z agawy, 40 g
Z wapniem, magnezem i witaminą B1
Dostępny
(>5 szt.)
6,99 zł
Do koszyka
46879
Smileat Dodatek z komosy ryżowej i warzyw z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia, 6M+, BIO, 230 g
Dostępny
(>5 szt.)
17,71 zł
Cena jednostkowa:
7,70 zł / 100 g
Do koszyka
99996.129
Smileat saszetka jogurt grecki, banan i owies 9M+, BIO, 100 g
Dostępny
(>5 szt.)
8,56 zł
Cena jednostkowa:
8,56 zł / 100 g
Do koszyka
64233
Smileat saszetka mleko migdałowe, jabłko, banan, truskawka, ryż i kakao 9M+, ORGANIC, 100 g
Dostępny
(>5 szt.)
8,56 zł
Cena jednostkowa:
8,56 zł / 100 g
Do koszyka
64230
Promocja
33 zł
–32 %
BIO Lody owocowe 100% do zamrażania gruszka i brzoskwinia 5 szt. 6M+, 250g
Wygasa 31.05.2025
Produkt został wycofany
22,21 zł
Cena jednostkowa:
8,88 zł / 100 g
Szczegóły
60316
Chipsy kukurydziane Smileat z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia 8M+, BIO, 38 g
Chwilowo niedostępny
7,86 zł
Cena jednostkowa:
20,68 zł / 100 g
Szczegóły
61869
Smileat BIO chrupki kukurydziane owsiane, marchewkowe z oliwą z oliwek extra virgin i witaminą B1 8M+, 4x12 g
Z wapniem, magnezem i witaminą B1
Chwilowo niedostępny
13,99 zł
Szczegóły
46882
Smileat BIO wafel pełnoziarnisty z nadzieniem kakaowym i inuliną z agawy, 30 g - EXP.
Bez dodatku cukru / Data ważności 02.04.2026
Chwilowo niedostępny
3,99 zł
Szczegóły
99996.320
Smileat saszetka banan, gruszka, wiśnia, acai i amarantus 6M+, organiczna, 100 g
Chwilowo niedostępny
5,99 zł
Cena jednostkowa:
5,99 zł / 100 g
Szczegóły
64239
Kontrolki listy
Załaduj jeszcze 3
Paginacja
Jesteś na stronie 1 z 2.
1
2
39
pozycji razem
Do góry