KIKI Health Body Biotics 400 mg, 30 kapsułek

Kod: 36741
55,33 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Probiotyki wegańskie - najwyższej jakości probiotyki glebowe, pozyskiwane z głębokich warstw ziemi, gdzie źródła składników odżywczych są nadal czyste i nienaruszone przez nawozy i inne chemikalia. Są to mikroorganizmy naturalnie żyjące w glebie, więc ludzie spożywali je od niepamiętnych czasów wraz z naturalną dietą, która była właściwie najstarszym sposobem na wzmocnienie mikroflory jelitowej.

  • Całkowicie naturalny i doskonale przyswajalny.
  • Żywe i dobrze prosperujące SBO (organizmy glebowe) 8 szczepów przyjaznych bakterii.
  • KIKI Body Biotics to symbiotyczna mieszanka 8 wysoce skutecznych superspokojów przyjaznych bakterii.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

KIKI Health Body Biotics 400 mg, 30 kapsułek

Probiotyki ziemskie to całkowicie czysta odmiana dla człowieka, która od tysięcy lat jest częścią naturalnej diety naszych przodków. Został znaleziony na warzywach świeżo wyciągniętych z gliny. Bez czyszczenia na sucho mikroflora upraw jest powszechną częścią.

Są to mikroorganizmy naturalnie żyjące w glebie, więc ludzie spożywali je od niepamiętnych czasów wraz z naturalną dietą, która była właściwie najstarszym sposobem na wzmocnienie mikroflory jelitowej. Są więc dla nas całkowicie naturalne i doskonale przyswajalne.

Te drobnoustroje ewoluowały w naturze przez wiele tysiącleci tylko po to, by żywcem przejść przez przewód pokarmowy i dotrzeć do jelita grubego. Dlatego te probiotyki nie niszczą nawet przejścia przez bardzo kwaśne środowisko żołądka, jak to może mieć miejsce w przypadku innych form sztucznie hodowanych mikroorganizmów.

Body Biotics są przetwarzane przez unikalną technologię, która wiernie kopiuje procesy naturalnego cyklu. Mikroorganizmy są delikatnie suszone i w ten sposób przenoszone do naturalnej fazy „uśpienia” – na tej samej zasadzie, na jakiej w naturze przeżywają nawet bardzo długie okresy suszy lub inne niekorzystne warunki. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanej technologii liofilizacji, naziemne probiotyki Body Biotics zachowują w pełni swoją żywotność.

Dawkowanie

Zacznij od dozowania 1 kapsułki dziennie. Co tydzień można zwiększać dawkę o kolejną kapsułkę. Zazwyczaj zalecana dawka przy długotrwałym stosowaniu to 2 do 3 kapsułek dziennie. Możesz zwiększać w tym samym tempie do maksymalnej dawki 6 kapsułek dziennie. Przyjmuj tę dawkę maksymalnie przez 6 miesięcy, a następnie zmniejsz ją ponownie do 2 do 3 razy dziennie. Nie zaleca się przekraczać maksymalnej dawki 6 kapsułek dziennie. Dostosuj dawkowanie dla dzieci od 3 roku życia do wieku i stanu zdrowia dziecka.

Uwaga: produkt nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dla dzieci poniżej 3 lat. Nie przekraczać maksymalnej dawki dziennej. Możesz zauważyć zmianę koloru stolca podczas przyjmowania wyższych dawek probiotyków. Zjawisko to jest naturalną konsekwencją oczyszczania jelit z osadzonych toksyn.

Składniki

Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Bacillus licheniformis, Bacillus subtilis, Lactobacillus lactis, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, kapsułki z hypromelozy.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w ciemnym i suchym miejscu. Chłodzenie nie jest zalecane.

Zawartość

30 kapsułek

Parametry dodatkowe

Kategoria: Trawienie i probiotyki
Data ważności: 5/2024
Dla osób skupionych na: Zdraví střev a trávení
Forma: Kapsułki
Ilość kapsułek: 30 kapsułek roślinnych
Kraj pochodzenia: USA
Producent: KIKI Health
Rodzaj kapsułek: kapsułki roślinne
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: