Hampstead Tea London BIO zielona herbata sypana, 100g *GB-ORG-06 Certifikát

Kod: 9998
21 zł
Dostępny (>5 szt)

Orzeźwiająca czysta zielona herbata z indyjskiej prowincji Darjeeling z regionu Makaibari o działaniu detoksykującym bogata w przeciwutleniacze.

  • efekty odtruwające
  • efekty stymulujące
  • niesfermentowany

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

Hampstead Tea London BIO zielona herbata sypana, 100g

Orzeźwiająca czysta zielona herbata z indyjskiej prowincji Darjeeling z regionu Makaibari o działaniu detoksykującym bogata w przeciwutleniacze, niefermentowana. Opakowanie bez plastiku.

Gdzie uprawia się herbaty Hampstead Tea London?

Liście herbaty Hampstead Tea London pochodzą z indyjskiego regionu Darjeeling, a dokładniej z ogrodu herbacianego Makaibari . Uprawa w tym pięknym rejonie pasa podzwrotnikowego rozpoczęła się w 1859 roku, co czyni ten obszar wyjątkowym - znajduje się tam pierwsza, wciąż rodzinna, przetwórnia herbaty na świecie. Wszystkie herbaty zbierane są wyłącznie ręcznie .

Makaibari stosuje tak zwaną biodynamiczną metodę rolnictwa , która jest alternatywnym sposobem gospodarowania, który już na początku XX wieku opisał austriacki filozof, pedagog i ezoteryk Rudolf Steiner. Ten typ rolnictwa podkreśla w szczególności wysoką naturalną jakość surowców oraz długofalową trwałość produkcji na tym obszarze . Zasada jest taka, że rolnicy oszczędnie gospodarują zasobami naturalnymi i w naturalny sposób zwracają składniki odżywcze, które otrzymują z gleby. Dzięki znaczącej pomocy Hampstead Tea London Makaibari jest pierwszym na świecie certyfikowanym obszarem rolnictwa biodynamicznego .

Biodynamiczne pochodzenie produktów jest chronione certyfikatem biodynamicznego rolnictwa Demeter . Certyfikacja Demeter gwarantuje najwyższy możliwy poziom rolnictwa biodynamicznego. Przewyższa standardową certyfikację BIO i gwarantuje na przykład, że w uprawach nie były używane żadne substancje wytworzone przez człowieka, a jedynie kompostowana gleba produkowana bezpośrednio na konkretnych plantacjach . W rolnictwie biodynamicznym ściśle przestrzegane są zasady etyczne dotyczące ochrony i zrównoważenia środowiska.

Jednocześnie kupując produkt z certyfikatem Demeter, możesz mieć pewność, że zostały zapłacone uczciwe ceny zakupu surowców – takie, które w pełni odzwierciedlają ich wartość oraz wartość pracy ludzkiej .

Hampstead Tea London została założona w 1989 roku. Pierwsze herbaty z certyfikatem rolnictwa biodynamicznego i Fairtrade rozpoczęły produkcję w 1995 roku.

Hampstead Tea London zwraca część swoich zysków społecznościom rolniczym, z którymi osobiście współpracuje . Pieniądze są inwestowane we wspieranie rozwoju, zwłaszcza w zakresie szkolenia rolników, edukacji i opieki medycznej . Osoby zbierające i przetwarzające liście herbaty otrzymują godziwą nagrodę za swoją pracę i mogą żyć w godnych warunkach w swoim miejscu zamieszkania .

Przygotowanie

Odstaw świeżo zagotowaną wodę na kilka minut. Wlej kawałek liści herbaty na schłodzoną wodę i pozostaw do zaparzenia przez 1-3 minuty. Proces ten zapobiegnie goryczce, a zielona herbata będzie miała naturalny lekko słodki smak.

Składniki

Luźna zielona herbata. Wszystkie surowce pochodzą z produkcji rolnictwa ekologicznego i biodynamicznego

Uszczelka

100 gramów

Przechowywać w suchym miejscu.

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: