Dyfuzor zapachowy MANDALA DARK z pilotem

Kod: 2382
184,52 zł
Dostępny (>5 szt)

Dyfuzor zapachowy z pilotem zapewni Ci absolutny komfort w aromaterapii. Skorzystaj w pełni z aromaterapii, niezależnie od tego, czy jesteś zmarznięty, przytłoczony lub zestresowany i potrzebujesz relaksu. Prosta obsługa zapewnia użytkowanie w domu iw pracy. Dyfuzor zapachowy może być również używany jako nawilżacz powietrza.Przy odpowiednim doborze olejku eterycznego działa leczniczo na bóle głowy, bezsenność, ale także na różnego rodzaju przeziębienia. Zakres leczniczych właściwości olejków eterycznych jest zróżnicowany.Dodatkowo możesz wygodnie sterować wszystkim za pomocą pilota!

Dla zamówień złożonych przed 18.12 gwarantujemy dostawę w terminie przed Świętami Bożego Narodzenia.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

Odkryj dobroczynne działanie aromaterapii z ultradźwiękowym dyfuzorem

Jedno naciśnięcie przycisku na tym dyfuzorze wypełnia pomieszczenie zapachem i świeżym, nawilżonym powietrzem. Niech czarujący zapach wypełni przestrzeń i odetchnie głęboko i w regularnym rytmie. Twój umysł uspokaja się i może naprawdę zacząć odpoczywać. Dzięki najnowszej technologii tej lampy aromatycznej potrzeba mniej olejku, który odparowuje bez użycia ciepła - to jeszcze lepiej maksymalizuje lecznicze właściwości olejków eterycznych zawartych w olejkach eterycznych. Gdy olejki rozpadają się na mikrocząsteczki, możesz cieszyć się ich kojącymi lub wzmacniającymi właściwościami.

Dodatkowo możesz wygodnie sterować wszystkim za pomocą pilota !

Przy odpowiednim doborze olejku eterycznego działa leczniczo na bóle głowy, bezsenność, ale także na różnego rodzaju przeziębienia. Zakres leczniczych właściwości olejków eterycznych jest zróżnicowany.

Wystarczająco duża taca pozwoli Ci cieszyć się do sześciu godzin ciągłego intensywnego użytkowania lub dziesięciu godzin delikatnego orzeźwienia. W przypadku braku wody dyfuzor wyłącza się automatycznie, jego użytkowanie jest całkowicie bezpieczne. Ponieważ dyfuzor wykorzystuje zimną mgłę zamiast ciepła, nie ma ryzyka poparzenia lub pożaru, jak w przypadku standardowych lamp aromatycznych świec.

Może być również używany jako nawilżacz powietrza

Dyfuzor może być używany bez użycia olejków eterycznych jako nawilżacz i odświeżacz powietrza. Ze względu na bardzo cichą pracę, jego zastosowanie nadaje się również do sypialni lub pokoju dziecięcego dla idealnego snu. Kompaktowa konstrukcja nadaje się do każdego wnętrza, gabinetu lub przestrzeni mieszkalnej, różne kolory podświetlenia poprawią ogólne wrażenie. Może być również stosowany w gabinetach kosmetycznych oraz centrach odnowy biologicznej i masażu.

Parametry dyfuzora aromatu:

Wymiary:

  • 17x14,3 cm

Pojemność zbiornika na wodę:

  • 400 ml

Ilość przeliczonego płynu:

  • 40 ml/h

Waga:

  • 570 gramów

Materiał:

PP, ABS

Kolor:

Drewniana lekka tekstura

Regulator czasowy

1h / 3h / 6h / WŁ

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: