Now Foods - naturalny sposób na zdrowie i witalność

Firma NOW Foods to znaczący gracz na rynku suplementów diety i naturalnych produktów. Od swojego założenia w 1968 roku firma zbudowała reputację jednego z najlepszych dostawców wysokiej jakości, naturalnych i przystępnych cenowo produktów. Z szerokim portfolio, obejmującym witaminy, minerały, ekstrakty ziołowe, oleje eteryczne i inne, NOW Foods stała się synonimem zdrowia.

Filozofia marki NOW

Podstawową filozofią NOW Foods jest dostarczanie wartości poprzez wysokiej jakości produkty, które są bezpieczne, skuteczne i naturalne. Firma kładzie nacisk na naukowe podejście do rozwoju produktów, jednocześnie przestrzegając etycznych zasad w produkcji. Obejmuje to korzystanie z najlepszych dostępnych surowców oraz nieustanne innowacje w technologii przetwarzania i testowania.

Naukowe podejście stanowi fundament procesu rozwoju produktów w firmie NOW Foods. Ta zasada odzwierciedla się w każdym aspekcie ich procesu - od wyboru surowców po końcowe testowanie produktów. NOW Foods opiera się na metodach naukowych, aby zapewnić, że każdy produkt jest nie tylko bezpieczny i skuteczny, ale również spełnia najwyższe standardy jakości.

  1. Wybór surowców: Wszystko zaczyna się od starannego wyboru surowców. NOW Foods stawia sobie za cel używanie tylko najczystszych i najwyższej jakości składników. Ten wybór opiera się na rozległych badaniach naukowych i analizie, aby zagwarantować, że każdy składnik jest skuteczny i przynosi maksymalne korzyści dla zdrowia.

  2. Formuła produktu: Tworzenie formuł produktów to kolejny krok, gdzie nauka odgrywa kluczową rolę. Zespół badawczy NOW Foods skupia się na łączeniu składników w sposób zwiększający ich synergię i dostępność biologiczną. Oznacza to, że organizm może lepiej wykorzystać aktywne składniki w suplementach.

  3. Badania kliniczne: NOW Foods inwestuje w badania kliniczne i naukowe, aby wesprzeć skuteczność i bezpieczeństwo swoich produktów. Współpracują z naukowcami i specjalistami medycznymi, aby upewnić się, że ich produkty są oparte na najnowszych odkryciach naukowych i trendach badawczych.

  4. Testowanie i kontrola jakości: Każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy jakości. Laboratoria NOW Foods są wyposażone w najnowocześniejsze technologie do testowania czystości, działania i składu produktów. Proces ten obejmuje testy obecności metali ciężkich, pestycydów, zanieczyszczeń mikrobiologicznych i innych potencjalnie szkodliwych substancji.

  5. Innowacyjność i nieustanny rozwój: Naukowe podejście odzwierciedla się także w ciągłych wysiłkach na rzecz innowacji. NOW Foods stara się nieustannie rozwijać nowe produkty i ulepszać istniejące, aby reagować na najnowsze osiągnięcia naukowe i zmieniające się potrzeby klientów.

To naukowe podejście do rozwoju produktów pozwala firmie NOW Foods oferować suplementy diety, które nie tylko są bezpieczne i skuteczne, ale także oparte na solidnych fundamentach naukowych osiągnięć i innowacji. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że wybierają produkty najwyższej możliwej jakości.  

Banner clanek NOW-2

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna

NOW Foods jest świadoma swojego wpływu na planetę i społeczeństwo, dlatego podejmuje działania mające na celu zminimalizowanie swojego śladu ekologicznego. Firma zobowiązuje się do stosowania zrównoważonych praktyk, w tym wykorzystywania odnawialnej energii i materiałów opakowaniowych, które można poddać recyklingowi. W obszarze odpowiedzialności społecznej NOW Foods wspiera różnorodne programy społeczne i charytatywne.

Produkty

Produkty NOW Foods obejmują szeroki zakres kategorii, w tym suplementy diety, takie jak witaminy, minerały, ekstrakty ziołowe, proszki proteinowe, produkty żywieniowe dla sportowców, zdrowe tłuszcze i oleje, a także produkty wspomagające zdrowie mózgu i pamięć. Produkty są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby różnorodnej grupy klientów, począwszy od osób szukających wsparcia dla ogólnego zdrowia, po sportowców dążących do optymalizacji swojej wydajności.

NOW Foods zobowiązała się do ciągłych badań naukowych i innowacji. Firma inwestuje w badania naukowe i rozwój nowych produktów, aby zapewnić, że jej oferta pozostanie w czołówce w dziedzinie zdrowia. To podejście pomaga zapewnić, że produkty NOW Foods są nie tylko aktualne, ale także oparte na wiedzy naukowej.

Podsumowanie

NOW Foods to firma wyróżniająca się swoim zobowiązaniem do jakości, zrównoważonego rozwoju i innowacji. Ich produkty są nie tylko tworzone z myślą o zdrowiu i dobrej kondycji klientów, ale także z szacunkiem dla środowiska. Z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku NOW Foods stanowi godny zaufania wybór dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości i naturalnych suplementów diety.