Attitude - Płyn do mycia szyb i luster o zapachu skórki cytryny, 800ml

Kod: 23766
20,99 zł
Dostępny (2 szt)

Naturalny i bardzo skuteczny środek czyszczący do szkła, luster i innych powierzchni szklanych i błyszczących. O świeżym zapachu skórki cytryny.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

Attitude - Płyn do mycia szyb i luster o zapachu skórki cytryny

Płyn do mycia szyb ATTITUDE z technologią NATURE+ inspirował potęgę natury i nauki; troszczy się o Ciebie, Twoją rodzinę i całą planetę. Wykonany jest z wysoce skutecznych składników roślinnych, które dzięki swojej oczyszczającej i odświeżającej mocy rozświetlą cały Twój dom.

Środek czyszczący zawiera wyłącznie składniki hipoalergiczne. Producent poddał produkty szeroko zakrojonym testom w celu usunięcia wszystkich powszechnych alergenów ze składu produktu.

Zawiera saponinę z ekstraktu roślinnego, która ma naturalne właściwości pieniące i oczyszczające.

Wykonane z surowców naturalnych i ekologiczne. Zawiera ponad 95% składników biodegradowalnych.

Posiada certyfikat EcoLogo , który idzie w parze z zaangażowaniem marki ATTITUDE w dbałość o środowisko. Jednocześnie certyfikacja gwarantuje, że tak oznaczone produkty gospodarstwa domowego zostały poddane rygorystycznym testom naukowym i/lub wyczerpującym kontrolom w celu spełnienia surowych norm środowiskowych stron trzecich. Więcej o tym certyfikacie.
Brak szkodliwych substancji (takich jak fosforany, wybielacze optyczne, barwniki) jest badany przez niezależne laboratorium.
Wszystkie produkty ATTITUDE nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, nie są testowane na zwierzętach. ATTITUDE jest członkiem programu PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) , największej na świecie organizacji non-profit zajmującej się prawami zwierząt.
Do produkcji produktów ATTITUDE wykorzystywane są w 100% odnawialne źródła energii.
Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu.

W produktach ATTITUDE znajdziesz tylko bezproblemowe składniki, bez kompromisów.

Uszczelka

800 ml

Składniki

woda, <5% roślinne niejonowe środki powierzchniowo czynne (glukozyd mirystylowy, glukozyd kaprylilowy), alkohol, saponiny, terpineol (cytrusowy - naturalny zapach), dekanal (cytrusowy - naturalny zapach), allilu heptanian (słodkie owoce - naturalny zapach).

Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude       Výrobky Attitude      Výrobky Attitude       Výrobky Attitude         Výrobky Attitude Výrobky Attitude

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: