Amylon - Cukier Cynamonowy BIO, 20 g *CZ-BIO-001 certifikát

Kod: 99383
1,70 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Ekologiczny cukier cynamonowy jest powszechnie dostępną alternatywą wysokiej jakości. Jego głównym składnikiem jest cukier trzcinowy.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

Amylon - Cukier Cynamonowy BIO, 20 g

Słodki smak jest naturalnie przyjemny dla człowieka, a cukier jest głównym źródłem energii w naszej diecie. Ekologiczny cukier cynamonowy jest powszechnie dostępną alternatywą wysokiej jakości. Jego głównym składnikiem jest cukier trzcinowy, który wytwarza się z trzciny cukrowej poprzez tłoczenie, a następnie gotowanie soku. Nie zawiera syntetycznego aromatu, ale mielony cynamon.

Trzcina cukrowa to wysoka, masywna trawa, która może mieć do 6 metrów długości. W szypułkach znajduje się miąższ o zawartości cukru około 20%. Występuje tylko na obszarach tropikalnych o bogatej glebie. Cukier trzcinowy znamy w Czechach od czasów wypraw krzyżowych. Na początku był raczej rzadkością, rozprzestrzenił się tylko z importem z kontynentu amerykańskiego. Za czasów Napoleona został zastąpiony cukrem buraczanym, dziś wraca do naszych kuchni.

Ten cukier cynamonowy jest jedną z ekologicznych linii produktów AMYLON. Docenią to zwłaszcza konsumenci zainteresowani rolnictwem ekologicznym i zrównoważonym systemem rolnictwa. Żywność ekologiczna zawsze przechodzi system kontroli i certyfikacji, co zapewnia jej jakość i pozwala nosić ten znak.

Posługiwać się

Pieczenie - możesz sprawić, że klasyczne desery będą wyjątkowe z cukrem cynamonowym. Kremy - pachną nawet zimne desery z cynamonem. Owsianka - po posypaniu ulubionego śniadania owocami, orzechami lub nasionami posyp je cukrem cynamonowym na wierzchu. Lody - spróbuj domowych lodów np. do smaku z cukrem cynamonowym. Napoje - cukier cynamonowy nada nowy smak gorącej herbacie i chłodnym koktajlom

Składniki

Cukier trzcinowy*, mielony cynamon* (min. 14%). Może zawierać śladowe ilości glutenu, mleka i jaj. * produkt kontrolowanego rolnictwa ekologicznego

Uszczelka

20 gramów

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naturalne słodziki
Opakowanie: 20 g
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: