Nobilis Balsam Lawendowy 200ml

Kod: 2053
Polecane
25,86 zł
Dostępny (>5 szt)

Lawendowy balsam do skóry normalnej i bardzo wrażliwej, odpowiedni do łagodzących okładów. Nadaje się również jako środek odstraszający kleszcze, komary i podobne owady latające.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 250 złotych

Opis szczegółowy produktu

Lawendowy balsam do skóry wrażliwej, 200 ml

Nadaje się do rutynowego mycia i oczyszczania skóry, także w stanach zapalnych. Nadaje się do uciskania oczu lub wrażliwych obszarów skóry lub do łagodzenia kompresu po opalaniu. Wykorzystywany jest również do masażu skóry głowy w celu wzmocnienia włosów i przeciwłupieżowego.

Posługiwać się:

Do regularnego mycia i oczyszczania skóry używaj wody na kosmetycznym tamponie, pielęgnując włosy po umyciu wcieraj wodę w skórę głowy, ale można ją aplikować w razie potrzeby bez mycia włosów. Nadaje się również jako środek odstraszający kleszcze, komary i podobne owady latające.

Składniki:

Aqua (woda demineralizowana), Gliceryna (substancja nawilżająca), Pantenol (D-Panthenol, składnik nawilżający), Lavandula Angustifolia Oil (olejek eteryczny z lawendy), Fenoksyetanol (konserwant), Kwas benzoesowy (konserwant do certyfikowanych preparatów naturalnych i organicznych), Dehydrooctowy Kwas (kwas dehydrooctowy, konserwant), Etyloheksylogliceryna (pochodna gliceryny, wspomaga konserwację), Poliaminopropylobiguanid (konserwant), Linalool*, Geraniol*.* - z naturalnych olejków eterycznych.

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: