MycoMedica - Cordyceps 50% w wysokim stężeniu, 90 kapsułek ziołowych

Kod: 23383
Sprzedaż
Marka: MycoMedica
206,10 zł
Dostępny (>5 szt)

Cordyceps militaris (czerwona gąsienica) to jeden z najbardziej cenionych grzybów medycyny chińskiej. Wybierz idealną proporcję polisacharydów, kordycepiny, D-mannitolu i innych substancji bioaktywnych, aby uzyskać najlepsze rezultaty. W medycynie chińskiej służy do promowania witalności, obrony, sprawności fizycznej i wytrzymałości.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

MycoMedica - Cordyceps 50% w wysokim stężeniu

Idealny skład, maksymalna siła i wydajność

Cordyceps (czerwona gąsienica, Cordyceps militaris ) to jeden z najcenniejszych grzybów służących do harmonizacji duszy i ciała. Ten pasożytniczy grzyb jest bogatym źródłem beta-glukanów, minerałów, pierwiastków śladowych i witamin .

Dzięki metodzie przetwarzania   ekstrakcja gorącej wody   oferujemy wysokiej jakości ekstrakt z grzybni i kordycepsu w wysokiej proporcji składników aktywnych dla uzyskania najlepszych efektów :

 • min. 50% polisacharydów (w rzeczywistości 53-54%)
 • min. 20%   β-1,3/1,6 D-glukan
 • min. 20% D-mannitol (kwas kordycepsowy)
Cordyceps o stężeniu 50% polisacharydów, 20% β-1,3/1,6 D-glukanów i 20% D-mannitolu mają silniejszy wpływ na wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych. Dlatego jest bardziej odpowiedni w bardziej ostrych stanach.
W stanach przewlekłych bardziej odpowiedni jest Cordyceps o zawartości 30% polisacharydów, który zawiera szeroką gamę substancji czynnych.

Dawkowanie:

 • dawka zwiększona: 3-10 kapsułek dziennie (wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem lub praktykiem medycyny chińskiej)
 • zwykła dawka: 1-2 kapsułki dziennie
 • polecamy brać 5 dni w tygodniu i 2 dni pomijać
 • kapsułki przyjmować na pusty żołądek (min. 30 minut przed lub 60 minut po posiłku), pić wodę lub słabą zieloną herbatę
 • Cordycepsu nie należy zażywać późno w nocy, aby nie zakłócać snu
 • przy stosowaniu witalnych grzybów zalecamy zwiększenie spożycia witaminy C, która zwiększa przyswajalność składników aktywnych.
Ostrzeżenie : Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Produkt nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie zawiera kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników ani cukru.

Produkty na tej stronie to suplementy diety. Nie są to leki i nie można ich mylić z lekami na receptę.

Składniki w 1 kapsułce:

 • Cordyceps , czerwień gąsienicowa, Cordyceps militaris, 100% czysty ekstrakt - 500mg
 • Substancje pomocnicze:   bez środków pomocniczych, dodatków i konserwantów

Więcej informacji można znaleźć w publicznie dostępnych źródłach w Internecie, np. na www.cinskyherbar.cz .

Nacisk na środowisko

Większość naszych surowców grzybowych pochodzi z Chin. Ekologia środowiskowa często nie jest priorytetem dla współczesnych Chin. Dlatego trudno jest, ale jednocześnie konieczne, znaleźć absolutnie czystą i nietkniętą przyrodę do uprawy witalnych grzybów. MycoMedica wykorzystuje głównie grzyby uprawiane w prowincjach Fujian, Anhui i Jiangxi, gdzie obszary cywilizacji są praktycznie nietknięte.   Pestycydy, metale ciężkie, mikroorganizmy, grzyby, radioaktywność to zagrożenia, przed którymi bezwzględnie należy chronić surowiec grzybowy.

Testowanie w Agrolab

Cały surowiec grzybowy, którego używamy do produkcji naszych produktów pieczarkowych, przed przetworzeniem jest testowany w niezależnym niemieckim laboratorium Agrolab .   do ponad 500 gatunków znanych metali ciężkich, pestycydów i niebezpiecznych dla człowieka mikroorganizmów.   Możesz zobaczyć te testy tutaj , tutaj i tutaj .   Możesz zobaczyć Certyfikat analizy   tutaj .

Obecnie rozszerzyliśmy klasyczne testy przeprowadzane przez niemiecki Agrolab o testy na obecność wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA), które mają działanie rakotwórcze, mogą wpływać na rozwój płodu i są również związane z chorobami sercowo-naczyniowymi. Zobacz tutaj .

Ostateczna produkcja naszych produktów odbywa się w najsurowszych warunkach higienicznych w Republice Czeskiej. Używamy standardów do produkcji   Certyfikat ISO 9001/2009   HACCP   i system jakości   IFS .

Parametry dodatkowe

Kategoria: Grzyby witalne
Dla osób skupionych na: Adaptogen, Vitální houby, Energie a vitalita
Druh kapslí: Rostlinné kapsle
Forma: Kapsułki
Ilość kapsułek: 90 kapsułek roślinnych
Kraj pochodzenia: Republika Czeska
Producent: MycoMedica
Ilość kapsułek: 90 kapsułek
Kraj Pochodzenia: USA

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: