BrainMax NMN, 20g

Kod: 35568
395 zł –20 %
NMN 2023 BrainMax JPG ESHOP
395 zł –20 % 316 zł
Dostępny (>5 szt)

NMN, czyli mononukleotyd β-nikotynamidowy, jest bezpiecznym produktem ubocznym witaminy B3 i naturalnie występuje we wszystkich formach życia, w tym w naszym organizmie. Dlatego NMN występuje naturalnie w produktach spożywczych, takich jak surowa wołowina, ser, owoce, warzywa (brokuły, kapusta, awokado, pomidory). Chociaż MNN znajduje się w wielu produktach spożywczych, naukowcy odkryli, że trzeba zjeść 100 kg brokułów, 69 kg awokado lub 416 kg wołowiny, aby uzyskać 250 mg NMN z diety.

Naukowcy pod kierunkiem profesora Sinclaira, eksperta od długowieczności i autora bestsellera The End of Aging, twierdzą, że NMN jest skuteczniejszy niż NR (rybozyd nikotynamidu). NMN jest również częścią miarki, która jest dołączana do zamówienia.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

BrainMax NMN (mononukleotyd nikotynamidu), 20 g

NMN o czystości laboratoryjnej powyżej 99%, również w postaci stabilnej i bez żadnych dodatków i substancji balastowych. Aby zapobiec degradacji przez promieniowanie UV, wszystko jest zapakowane w ciemne szkło.

Jest to bardzo stabilna i czysta forma NMN. W wyższych temperaturach ten NMN ulega degradacji w niewielkim stopniu, jak można przeczytać w teście temperaturowym w następnym akapicie.

BrainMax NMN
Certyfikowana Yerba Mate

99,78% czystości. Mamy na to certyfikat!

Nasz NMN jest testowany laboratoryjnie. Dzięki testowi możemy stwierdzić, że nasz NMN jest naprawdę wysokiej jakości, gdyż ma czystość 99,78% . Badanie przeprowadziło laboratorium Wydziału Agrobiologii, Żywności i Zasobów Naturalnych Czeskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Pradze, kierowane przez doc. inż. dr Jaroslav Havlík

Kliknij tutaj, aby zobaczyć test laboratoryjny.

Surowiec o czystości ponad 99%
β- Mononukleotyd nikotynamidu

Mononukleotyd nikotynamidu (NMN) jest klasyfikowany w UE jako substancja chemiczna i nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi. Ogólny wzór substancji: C11H15N2O8P. Przeznaczony wyłącznie do celów badawczych i testów laboratoryjnych. Przetestowane w laboratorium w Niemczech. Gwarantowana 99,5% czystość substancji czynnej i wysoka stabilność. Bez dodatków. Przechowywać w chłodzie. Jeśli chcesz go przechowywać przez dłuższy czas, włóż go do lodówki. Ogólny okres trwałości produktu wynosi co najmniej 2 lata. Chociaż jest dość odporny na ciepło, zalecamy trzymanie go w chłodzie, jeśli to możliwe.

Stabilność BrainMax NMN w temperaturze pokojowej i 40 °C przez pół roku nie zmniejszyła się o więcej niż 0,5%

Jest to bardzo stabilna i czysta forma NMN, której stabilność jest regularnie testowana. W temperaturze 40 stopni Celsjusza przez pół roku rozkłada się maksymalnie 0,5% substancji. Oznacza to, że w warunkach temperatury pokojowej lub ekstremalnych temperaturach wokółW temperaturze 40°C NMN jest prawie niezniszczalny.

Stabilność NMN

Dystrybutor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Parametry dodatkowe

Kategoria: Substancje chemiczne
Forma: Proszek
Wielkość opakowania: 20 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: