BrainMax eNeMeN, 20g

Kod: 35568
84,70 zł
Dostępny (>5 szt)

eNeMeN, czyli mononukleotyd β-nikotynamidowy, jest bezpiecznym produktem ubocznym witaminy B3 i naturalnie występuje we wszystkich formach życia, w tym w naszych organizmach. eNeMeN występuje zatem naturalnie w produktach spożywczych, takich jak surowa wołowina, ser, owoce, warzywa (brokuły, kapusta, awokado, pomidory). Chociaż eNeMeN znajduje się w wielu produktach spożywczych, naukowcy odkryli, że trzeba by zjeść 100 kg brokułów, 69 kg awokado lub 416 kg wołowiny, aby uzyskać 250 mg eNeMeN z diety.

Naukowcy pod kierunkiem profesora Sinclaira, eksperta od długowieczności i autora bestsellera The End of Aging, twierdzą, że eNeMeN jest skuteczniejszy niż NR (rybozyd nikotynamidu). eNeMeN zawiera również miarkę, która jest dołączana do zamówienia.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

BrainMax eNeMeN (mononukleotyd nikotynamidu), 20 g

eNeMeN o czystości laboratoryjnej powyżej 99%, również w postaci stabilnej i bez żadnych dodatków i substancji balastowych. Aby zapobiec pogarszaniu się promieniowania UV, wszystko jest zapakowane w ciemne szkło.

Jest to bardzo stabilna i czysta forma eNeMeN. W wyższych temperaturach ten eNeMeN ulega degradacji pomijalnie, jak można przeczytać w teście temperaturowym w następnym akapicie.

eNeMeN_pavouk_cz

 
Certyfikowana Yerba Mate

99,78% czystości. Mamy na to certyfikat!

Nasz eNeMeN jest testowany laboratoryjnie. Dzięki testowi możemy powiedzieć, że nasz eNeMeN jest naprawdę wysokiej jakości, ponieważ ma 99,78% czystości . Badanie przeprowadziło laboratorium Wydziału Agrobiologii, Żywności i Zasobów Naturalnych Czeskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Pradze, kierowane przez doc. inż. dr Jaroslav Havlík

Kliknij tutaj, aby zobaczyć test laboratoryjny.

Surowiec z czystością ponad 99% Ilość
 
β-Nikotinamid Mononukleotid
300 mg

Skład: eNeMeN β-Nikotynamid Mononukleotyd. Bez zawartości substancji balastowych.

Najlepiej przechowywać w lodówce. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.Mononukleotyd nikotynamidu (eNeMeN) jest klasyfikowany w UE jako substancja chemiczna i nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Stabilność BrainMax eNeMeN w temperaturze pokojowej i w temperaturze 40 °C przez pół roku nie zmniejszyła się o więcej niż 0,5%

Jest to bardzo stabilna i czysta forma eNeMeN, której stabilność jest regularnie testowana. W temperaturze 40 stopni Celsjusza przez pół roku rozkłada się maksymalnie 0,5% substancji. Oznacza to, że w warunkach temperatury pokojowej lub ekstremalnych temperaturach wokół40°C eNeMeN jest prawie niezniszczalny.

NMN stability_pl

Dystrybutor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrawa

Parametry dodatkowe

Kategoria: Substancje chemiczne
Forma: Proszek
Wielkość opakowania: 20 g
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
DM Avatar of author | 8.6.2023
Polecam! To eliksir długowieczności!

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: