Czym jest Brainmarket?


Pierwszy GameChanger e-shop w Polsce, czyli przełom na rynku zdrowego stylu życia.

Nasze zdrowie, czyli równowaga hormonalna, to bardzo delikatny mechanizm, który na co dzień stawia czoła atakom toksyn i stresu. Dlatego powstał BrainMarket.pl. Pierwsze miejsce, w którym pod jednym dachem znajdziesz WSZYSTKO dla swojego zdrowia i optymalizacji hormonalnej. To znaczy nie tylko przełomowe suplementy diety, ale także naturalne kosmetyki, ekologiczną drogerię, organiczną żywność i inne produkty, które pomogą Ci prowadzić nietoksyczny, zdrowy tryb życia i pokonywać własne limity.

Oferujemy tylko produkty zgodne z naszą filozofią. Czyli bogate w składniki odżywcze, zdrowe, bez trucizn i substytutów, krótko mówiąc, bez kompromisów.

Kładziemy nacisk na surowce z upraw ekologicznych, czyli BIO, z dwóch powodów. Jednym z powodów jest nasze zdrowie, w tym przypadku brak stosowania w uprawie pestycydów i innych toksyn. Drugim powodem jest ochrona gleby i znajdujących się w niej organizmów. Myślimy o tym, co zostawimy kolejnym pokoleniom. Chcemy po sobie zostawić żyzną glebę i czyste wody gruntowe. Dziś takie kryteria spełnia jedynie rolnictwo ekologiczne i biodynamiczne.

Naszą misją było pokazanie ludziom, jak żyć zdrowiej, w jak najprostszy sposób i mamy nadzieję, że nam się to udaje :)

Jak to się wszystko zaczęło

Cztery lata temu, 2 lutego 2018 r., uruchomiliśmy mój długo planowany pomysł BrainMarket. Miejsce, gdzie ludzie będą mogli nabyć wszystko, co potrzebne do zdrowego stylu życia, to znaczy nie tylko suplementy diety, ale także naturalne kosmetyki, ekologiczną drogerię, organiczną żywność i inne produkty, których używamy na co dzień, ale które pomogą nam prowadzić nietoksyczny, zdrowy tryb życia. W tym artykule spróbuję podsumować dla Was, jak powstał BrainMarket, co go poprzedzało i jak dosłownie garażowa firma rozwijała się na przestrzeni lat aż do dnia dzisiejszego, kiedy zatrudnia ponad 40 osób i zarządza na powierzchni prawie 2900 m2.

tvpvpua3a68ioyzmo6cf-original

Same początki w roku 2015 i BrainMax 1.0

Stworzenie BrainMarket w 2018 roku poprzedziło opracowanie pierwszego produktu BrainMax 1.0, nad którym pracowałam w 2014 roku i było zwieńczeniem mojego marzenia o „magicznych pigułkach”, które pomogą ludziom zwiększyć sprawność umysłową i fizyczną. Marzyłem o tym już na studiach ale dopiero w 2015 roku światło dzienne ujrzał być może pierwszy na naszym rynku kompleks nootropowy (smart drug lub też substancje poprawiające zdolność myślenia) BrainMax 1.0.

Nad składem pracowałam cztery miesiące, nieustannie przerabiając go do perfekcji. Kiedy do mojego biura dotarło z fabryki pierwsze 1000 sztuk, zdałem sobie sprawę, że tylko dobrym składem prawdopodobnie nic sprzedam, bo tak naprawdę nie miałem pojęcia, jak się tych wszystkich pudełek pozbędę :) A ponieważ był to kompleks do wsparcia myślenia, wpadłem na pomysł, aby skontaktować się z moim przyjacielem Adamem Česlíkiem, świeżo upieczonym psychologiem i założycielem projektu Performance Training. Zaczęliśmy współpracować i z czasem Adam i ja wymyśliliśmy cztery kolejne produkty w ciągu dwóch lat: BrainMax 2.0, BrainMax 3.0 Anabolic Dagger, Performance Electrolyt complex, a także Performance Magnesium.

 oqcoes53q3b363heour8-originalmdebhetbr3fopc8j5fkl-original