FAQ

Zamówienia i płatność
Reklamacje
Sklep w Ostrawie
Inne pytania
Zamówienia i płatność
Jakie płatności przyjmujecie?
Możesz zapłacić online za pomocą bramki płatniczej, przelewem bankowym lub wyślemy Ci zamówienie za pobraniem.
Za pośrednictwem jakiej usługi otrzymam zamówienie?
Za pośrednictwem przewoźnika Packeta lub InPost.
Nie mogę wybrać płatności za pobraniem. Dlaczego tak jest?
W przypadku niektórych produktów nie można wybrać płatności za pobraniem, ponieważ są to produkty łatwo psujące się, takie jak kombucha, NMN lub niektóre rodzaje probiotyków. Jeśli przesyłka nie zostanie przyjęta, produkty zostaną zdewaluowane przez długi transport z powrotem do nas.
Wybrałem płatność przez bramkę płatniczą, ale się nie załadowała.
Jeśli system nie przekieruje Cię do bramki płatności, po prostu napisz do nas na wsparcie FB, e-mail lub zadzwoń, a my ponownie prześlemy Ci link do bramki płatności. Nie ma potrzeby anulowania zamówienia.
Czy mogę dodać produkt do zamówienia, jeśli już wysłałem zamówienie?
Jeśli zamówienie nie jest opłacone, produkt można do niego dodać. W przeciwnym razie niestety nie można już ingerować w zamówienie, ponieważ faktura jest automatycznie wytworzona.
Ile czasu zajmuje dostarczenie zamówienia?
Przewoźnicy zazwyczaj mają 2 dni robocze na dostarczenie przesyłki od daty wysłania przez nas. W Packecie klienci często mają swoje zamówienie następnego dnia w domu.
Do jakich krajów wysyłacie towar i jak stworzyć takie zamówienie?
Wysyłamy zamówienia do wszystkich krajów UE. Jeśli chcesz wysłać zamówienie poza Czechy, Słowację, Węgry lub Polskę prosimy o kontakt pod adresem info@brainmarket.pl. Napisz w e-mailu, co wszystko ma być w zamówieniu. Kolega stworzy zamówienie, sprawdzi konkretną cenę transportu i wyśle instrukcje płatności.
Nie otrzymałem rabatu na pierwszy zakup. Co dalej?
Zalecamy, aby najpierw sprawdzić folder Spam w swojej skrzynce e-mailowej. Może się okazać, że rabat wpadł właśnie tam. Jeśli go nie ma nawet tam, nie wahaj się skontaktować z nami na wsparciu FB, mailowo lub telefonicznie. Jeśli zamówienie nie jest jeszcze opłacone, chętnie odliczymy rabat w zamówieniu.
Reklamacje
Otrzymałem uszkodzony towar. Co dalej?
Jeśli rozpakowałeś zamówienie i stwierdziłeś, że jeden z produktów jest uszkodzony, zrób zdjęcie produktów jeszcze w pudełku i wyślij nam zdjęcia bezpośrednio na adres e-mail info@brainmarket.pl. Alternatywnie wypełnij formularz reklamacyjny, który można znaleźć tutaj https://www.brainmarket.pl/reklamacja-i-zwrot/. Nasza koleżanka zadzwoni do Ciebie, aby umówić się na ponownej wysyłce.
Zamówienie podczas dostawy od przewoźnika jest widocznie uszkodzone. Jak mam postępować?
Jeśli zauważysz, że paczka jest uszkodzona przy odbiorze przesyłki, po prostu jej nie odbieraj. Przewoźnik zwróci nam zamówienie i wtedy będziemy mogli złożyć reklamację. Oczywiście natychmiast wyślemy Ci nowe zamówienie.
Co to jest ubezpieczenie przesyłki?
Jeśli w zamówieniu wybierzesz ubezpieczenie przesyłki, oznacza to, że w przypadku zagubienia przesyłki przez przewoźnika niezwłocznie wyślemy Ci nowy towar. Nie trzeba wtedy czekać na wyjaśnienie przewoźnika, a cały proces przebiega znacznie szybciej.
Nie otrzymałem zamówienia. Jak mam postępować?
Jeśli nadal nie otrzymałeś zamówienia, skontaktuj się z nami mailowo (info@brainmarket.pl) lub telefonicznie (+48 531 479 907), a my jak najszybciej dowiemy się od przewoźnika, gdzie znajduje się paczka. Opakowanie mogło zostać uszkodzone lub zagubione podczas transportu.
Otrzymane przeze mnie zamówienie zawiera inny produkt niż ten, który zamówiłem.
Jeżeli dostarczone zamówienie zawiera inny rodzaj towaru niż podany w zamówieniu, prosimy o kontakt. Dowiemy się, co wydarzyło się podczas pakowania, a jeśli znajdziemy błąd, zapewnimy jak najszybsze przesłanie prawidłowego produktu.
Sklep w Ostrawie
Czy mogę kupić produkty z e-shopu bezpośrednio w sklepie?
Ponieważ sklep znajduje się w innym miejscu niż magazyn, w sklepie można kupić nasze własne produkty BrainMax i BrainMax Pure. Jest też parę najpopularniejszych produktów innych marek, ale w tym przypadku lepiej złożyć zamówienie i wybrać formę odbioru osobistego.
Kiedy mogę odebrać zamówienie z opcją odbioru osobistego?
Odbiór osobisty jest zwykle możliwy w punkcie odbioru zwykle do drugiego dnia od złożenia zamówienia. Jeśli złożysz zamówienie wcześnie rano, może ono być gotowe do odbioru osobistego jeszcze tego samego dnia. W każdym przypadku prosimy zawsze czekać na potwierdzenie e-mail i SMS informujące o gotowości przesyłki do odbioru.
Inne pytania
Niektórych pozycji w zamówieniu nie można przecenić za pomocą kodu rabatowego. Dlaczego?
Jeśli rabat nie odlicza się na niektórym z produktów, to dlatego, że produkt jest już w cenie promocyjnej. Kod rabatowy nie dotyczy takiego produktu. Jeśli pojawi się inny problem z zastosowaniem kodu, nie wahaj się skontaktować z naszym FB wsparciem lub telefonicznie.
Czy akceptujecie karty Benefit Plus?
Niestety nie akceptujemy kart benefit plus