BrainMax Creatine (Creapure®), Monohydrat kreatyny, 500 g

Kod: 36828
118,60 zł
Dostępny (>5 szt)

Creapure® to najczystszy i najwyższej jakości monohydrat kreatyny na rynku. Kreatyna to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Występuje najczęściej w komórkach mięśniowych (95%), gdzie bierze udział w przenoszeniu i produkcji energii. Kreatyna jest częściowo produkowana przez nasz organizm, niewielkie jej ilości przyjmujemy również poprzez nasze odżywianie (zwłaszcza w mięsie). Suplementacja kreatyny zwiększa wydolność fizyczną i poziom ATP, eksplozywność i siłę mięśni, przyspiesza regenerację mięśni i wspomaga ich wzrost. Kreatyna może mieć również pozytywny wpływ na pracę mózgu, a także niwelować szkody spowodowane wzrostem kortyzolu.

Dzięki ponad 300 badaniom klinicznym kreatyna jest jednym z najbardziej sprawdzonych suplementów na rynku odżywek dla sportowców. Kreatyna jest używana przede wszystkim przez sportowców różnych dyscyplin. Produkt nie zawiera żadnych substancji balastowych i dodatków, jest odpowiedni również dla wegan.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

BrainMax Creatin (Creapure ®), Monohydrat kreatyny 500 g

Kreatyna ma długą historię stosowania, zwłaszcza wśród sportowców siłowych, dla których eksplozywność i siła mięśni to alfa i omega. Kreatyna wspiera maksymalny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej oraz przyspiesza regenerację po wysiłku. Ostatnie badania wykazały, że ta dla ciała własna substancja ma również pozytywny wpływ na nasze mitochondria, poziom ATP i sprawność umysłową.

Kreatyna jest szczególnie znana odwiedzającym siłownię. Jednak jej zastosowanie jest znacznie szersze. Sztuki walki, sprinty, sporty zespołowe. Kreatyna ma swoje miejsce wszędzie. Ale nie tylko tam. Kreatyna jest ściśle związana z siłą i kondycją mięśni. A każdy potrzebuje siły do codziennego ruchu i radości z niego. Większa siła i zdrowe mięśnie to bezpieczeństwo w ruchu. To ma kluczowe znaczenie, ze zdrowotnego punktu widzenia, dla wielu osób, zwłaszcza starszych. Na przykład niska siła mięśni zwiększa ryzyko upadków. Codzienne spożywanie kreatyny może zwiększyć wpływ treningu na siłę mięśni zarówno u młodych sportowców, jak i dorosłych powyżej 55 roku życia.

AAAbrainmax creapure kreatyna blog-infografika brainmarket CZ

Bez pracy nie ma kołaczy. Kreatyna działa jak paliwo dla mięśni. Mięśnie pełne są mitochondriów, do których kreatyna dostarcza energii. Energia ta pomaga szybciej rosnąć, lepiej się regenerować, a tym samym zwiększać siłę, eksplozywność i objętość. Kreatyna przenika również do mózgu, gdzie podobnie jak w mięśniach stymuluje mitochondria, zwiększa ATP i tym samym zwiększa wydajność poznawczą.

 

Zalety Creapure ® Creatine

  • Najwyższej jakości i najczystszy na rynku monohydrat kreatyny.
  • Produkcja w laboratoriach certyfikowanych przez GMP (Good Manufacturing Practice).
  • Zwiększa wydolność fizyczną.
  • Pomaga budować masę mięśniową.
  • Wspomaga zwiększoną siłę i wydolność fizyczną.
  • Pomaga przywrócić energię w mięśniach.
  • Wspomaga mitochondria.
  • Pozytywnie wpływa na regenerację po wysiłku sportowym.
  • Odpowiednia dla wegan.

Więcej o kreatynie dowiesz się na BrainPedia.cz.

AAAVVV
AAAVVV

Dawkowanie

Faza początkowa: wymieszać 1 dawkę (5g = 1 miarka) w 200 ml wody. Przyjmować 4 dawki dziennie w regularnych odstępach czasu przez 5 do 7 dni.

Faza utrzymania: wymieszać 1 dawkę (5g = 1 miarka) w 200 ml wody. Spożywać 1 dawkę dziennie.

Wielkość dawki: 1 miarka
Opakowanie zawiera 100 dawek.
Zawartość (mg)
% RWS *
Creapure ® Creatine monohydrate 
5 g
**

*RWS – wartość referencyjna spożycia
** Wartość referencyjna nie została ustalona

Składniki

Creapure ® Monohydrat kreatyny.

Uwaga

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety. Bezglutenowe i odpowiednie dla wegetarian i wegan. Utrzymuj zdrowy styl życia.

Zawartość: 500g

Wyprodukowano w Czechach dla firmy Votamax s.r.o.

 

1.BECQUE, MD, JD LOCHMANN i DR MELROSE. Wpływ doustnej suplementacji kreatyną na siłę mięśniową i skład ciała . 2000.

2.DANGOTT, B, E SCHULTZ i PE MOZDZIAK. Suplementacja diety monohydratem kreatyny zwiększa aktywność mitotyczną komórek satelitarnych podczas kompensacyjnego przerostu . 2000.

3.DELDICQUE, Louise, Magali LOUIS, Daniel THEISEN, Henri NIELENS, Mischael DEHOUX, Jean-Paul THISSEN, Michael J RENNIE i Marc FRANCAUX. Wzrost mRNA IGF w mięśniach szkieletowych człowieka po suplementacji kreatyną . 2005.

4.BURKE, Darren G, Darren G CANDOW, Philip D CHILIBECK, Lauren G MACNEIL, Brian D ROY, Mark A TARNOPOLSKY i Tim ZIEGENFUSS. Wpływ suplementacji kreatyną i treningu oporowego na insulinopodobny czynnik wzrostu mięśni u młodych dorosłych . 2008.

5.VELLOSO, CP. Wpływ suplementacji kreatyną i treningu oporowego na insulinopodobny czynnik wzrostu mięśni u młodych dorosłych . 2008.

6.HĘUSSINGER, D, E ROTH, FLANG i W GEROK. Stan nawodnienia komórek: ważny determinant katabolizmu białek w zdrowiu i chorobie . 1993.

7.SCHOENFELD, Brad J. Mechanizmy przerostu mięśni i ich zastosowanie w treningu oporowym . 2010

8.MATER, Rudy. Kreatyna 101 – co to jest i co robi? . 2018

9.SAKELLARIS, George, George NASIS, Maria KOTSIOU, Maria TAMIOLAKI, Giorgos CHARISSIS i Athanasios EVANGELIOU. Zapobieganie urazowym bólom głowy, zawrotom głowy i zmęczeniu poprzez podawanie kreatyny. Badanie pilotażowe . 2007

Parametry dodatkowe

Kategoria: BrainMax suplementy
Dla osób skupionych na: Energia, Regenerace a svalové křeče, Svalová hmota a fyzický výkon
Forma: Proszek
Producent: BrainMax Pure
Wielkość opakowania: 500 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: