NaturLabs - Liposomalna Kurkumina 3 Kompleks, 30 kapsułek

Kod: 999955
83,92 zł
Dostępny (>5 szt)

Kurkumina znana jest z wielu korzyści, jakie można z niej czerpać. Ostatnie badania naukowe zbadały kurkuminę pod kątem jej działania przeciwutleniającego. Wspomaga długotrwałe użytkowanie tego naturalnego klejnotu   zdrowie,   piękno   oraz   utrzymanie witalności.

Ludzie, którzy chcieli  aby zachować długą młodość, tradycyjnie używali kurkumy i wierzyli, że to im pomoże. Kurkumina działa na naszą skórę, działa również korzystnie na układ mięśniowo-szkieletowy. Służy do konserwacji   normalna praca układu nerwowego i pomaga   normalne trawienie.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

NaturLabs - Liposomalna Kurkumina 3 Kompleks

Chcesz zachować witalność i dobrą kondycję na drodze do długowieczności? Kurkumina będzie Cię w tym wspierać. Nie bez powodu ten aktywny składnik pozyskiwany ze „złotego korzenia” czyli kurkumy w tradycji medycyny azjatyckiej uważany jest za źródło zdrowia i wiecznej młodości. Roślinna forma liposomalna zapewnia maksymalne możliwe wchłanianie i wykorzystanie tej substancji czynnej.

Poznaj kurkuminę

Kurkumina   jest flawonoidem, naturalnym barwnikiem pozyskiwanym z rośliny Curcuma longa , pochodzącej z Azji. Po zmieleniu korzeń tej rośliny służy jako tradycyjna żółta przyprawa zwana „szafranem indyjskim”, która słynie zwłaszcza w kuchni indyjskiej jako baza mieszanki curry.

Kurkuma zawiera tylko 3% tej substancji czynnej. Aby uzyskać wyższe stężenie kurkuminy, konieczne jest wyekstrahowanie jej z kłącza (lub korzenia) rośliny.

Substancje czynne   W roślinie występuje kilka rodzajów kurkuminoidów. Jak sugeruje nazwa tego produktu,  Funkcjonalny składnik Liposomal Curcumin 3Complex powstaje w wyniku synergistycznego działania 3 zawartych kurkuminoidów: od 85-90% kurkuminy, od 7-9% demetoksykurkuminy i od 2-3% bisdemetoksurkurcyny.

Historia kurkuminy

Kurkuma, a więc i kurkumina, jest z powodzeniem stosowana od ponad 4000 lat w medycynie ludowej. Substancja ta zajmuje bardzo ważną pozycję w ajurwedzie i tradycyjnej medycynie chińskiej. Charakterystyczny żółty proszek o pseudonimie Złota Bogini zawsze był uważany za jeden z największych darów natury z szeroką gamą efektów.

Ze względu na duży potencjał terapeutyczny kurkumina jest również przedmiotem wielu badań w zachodniej nauce.   Jest to jedna z najlepiej przebadanych naturalnych substancji o wielu wspaniałych korzyściach dla ludzkiego organizmu.   Jest ogólnie zaliczany do najbardziej obiecujących fitoskładników.

Do czego pozytywnie wpływa kurkumina?

Kurkumina znana jest z wielu korzyści, jakie można z niej czerpać. Ostatnie badania naukowe zbadały kurkuminę pod kątem jej działania przeciwutleniającego. Wspomaga długotrwałe użytkowanie tego naturalnego klejnotu   zdrowie,   piękno   oraz   utrzymanie witalności .

Ludzie, którzy chcieli   aby zachować długą młodość, tradycyjnie używali kurkumy i wierzyli, że im to pomoże. Kurkumina działa na naszą skórę, działa również korzystnie na układ mięśniowo-szkieletowy. Służy do konserwacji   normalna praca układu nerwowego i pomaga   normalne trawienie.

CO KURKUMA DŁUGO PRZYNOSI WSZYSTKIM?

 • o normalnej pracy  układ odpornościowy
 • Do normalności  trawienie
 • do normalnej pracy  wątroba
 • do normalnej pracy  układu sercowo-naczyniowego
 • Do normalności  kości i stawy
 • do normalnej pracy  system nerwowy
 • do normalnej pracy  układ oddechowy

KTO MOŻE DOCENIĆ KUKUMINĘ LIPOSOMALNĄ?

 • osoba, która interesuje się przeciwutleniaczami
 • ten, kto rozwiązuje problemy z   trawienie
 • ten, który rozwiązuje temat   cukier we krwi
 • ten, który rozwiązuje temat   cholesterol
 • ten, który chce zadbać o swoją formę   mózg
 • ten, który długo walczy   zachować zdrowie

DLACZEGO KUKUMINA KONSUMENCKA Z SUPLEMENTÓW DIETY?

Być może zastanawiasz się, dlaczego warto kupić specjalny suplement diety, skoro w zwykłych przyprawach występuje kurkumina. Tak, to prawda, ale jak już zostało powiedziane: kurkuma zawiera tylko 3% tej substancji czynnej.

Ponadto spożywanie samej kurkumy nie zapewni, że wchłoniemy do organizmu wystarczającą ilość kurkuminy. Kurkuminoidy pozyskiwane w wyniku laboratoryjnej ekstrakcji z kurkumy, podawane w postaci dobrze przyswajalnej (zwłaszcza liposomalnej), wielokrotnie zwiększają skuteczność i ogólny wpływ na organizm.

DLACZEGO KUKUMINA LIPOSOMALNA?

Większość popularnych suplementów diety nie występuje w postaci proszku ani tabletek wystarczająco przyswajalne przez nasz organizm. Nawet podczas transportu suplementy są rozkładane w przewodzie pokarmowym przez enzymy trawienne i soki żołądkowe. I tak tylko niewielki procent substancji aktywnej dociera do miejsca przeznaczenia.

Liposomalna forma kurkuminy przynosi rewolucję w wchłanialności!

Czemu? Koperta liposomalna eliminuje ten proces i   chroni substancję czynną . Liposomy to cząsteczki, których zewnętrzna powłoka składa się ze zdrowych tłuszczów (naturalnych fosfolipidów), które pokrywają funkcjonalne składniki. Podczas wchłaniania z jelita ta tłusta powłoka zapewnia substancji aktywnej powłokę ochronną. Worek liposomalny jest naturalnie wchłaniany przez ścianę jelita do krwiobiegu, a wraz z nim ukryta w nim nienaruszona cząsteczka kurkuminy, która jest następnie łatwo wchłaniana bezpośrednio do komórek z krwi.

KORZYŚCI Z LIPOSOMALNEJ FORMY WITAMIN

 • Lepszy transport witamin do miejsca przeznaczenia – przez ścianę jelita do krwiobiegu, a stamtąd łatwe wchłanianie bezpośrednio do komórek
 • Doskonała biodostępność - przydatność witamin dla organizmu
 • Warstwa liposomalna chroni witaminy przed uszkodzeniem w przewodzie pokarmowym
 • Bezwonny, trwały i czysty (bez dodatków) - wszystko dzięki sypkiej formie

O co chodzi?

Wszystkie substancje aktywne są transportowane do komórek poprzez opatentowaną strukturę liposomalną, którą zapewniają naturalne fosfolipidy   najwyższa znana biodostępność witamin i minerałów w organizmie człowieka .

Postać liposomalna   zwiększa wchłanianie   substancje aktywne do dwudziestu razy i pozwalają komórkom   absorpcja ponad 90% . Dodatkowo liposomalna forma witamin przynosi Twojemu organizmowi szereg korzyści, o czym świadczy ich ilość   badania kliniczne .

UNIKALNE TECHNOLOGIE NA POZIOMIE MOLEKULARNYM

Liposomalne formy witamin i minerałów są od wielu lat z powodzeniem stosowane w medycynie w celu zwiększenia wchłaniania substancji aktywnych do organizmu.

Witaminy liposomalne z NaturLabs wykorzystują w 100% naturalną technologię   LipoCellTech , który zapewnia ich doskonałe wchłanianie. Więc w końcu możesz to poczuć   prawdziwy efekt   suplementacja.

W szczególności działa poprzez powlekanie cząsteczki witaminy warstwą fosfolipidową podczas przetwarzania. Jest bardzo podobny do naszych komórek, dzięki czemu komórki łatwiej go akceptują, a zawartość łatwiej wnika do środka. Z jednej strony warstwa fosfolipidowa   chroni substancję czynną   podczas przechodzenia przez przewód pokarmowy, aby zapobiec jego przedwczesnej degradacji. Jednocześnie umożliwia również płynny transport substancji aktywnej bezpośrednio do komórek.

Taki   struktura liposomalna   jest własnością organizmu i po dostarczeniu substancji czynnej do komórki, same fosfolipidy stają się   odżywianie ściany komórkowej , gdzie pomagają   regeneracja komórek i tkanek .

DLACZEGO WOLĄ WITAMINY LIPOSOMALNE LUZEM W KAPSUŁKACH?

Suplementy liposomalne produkowane są w postaci luzem i płynnej. Jakie są zalety kapsułek wypełnionych proszkiem nad rozszerzoną formą płynną?

 • Kapsułki proszkowe są łatwe w przenoszeniu, nadają się do podróży i wygodne w użyciu.
 • Luźna forma naszych witamin to tylko czysty proszek bez dodatków. Oczywiście nie zawiera wypełniaczy, konserwantów ani substancji nieaktywnych.
 • W przeciwieństwie do form płynnych, których nieatrakcyjny smak często maskowany jest przez aromaty, proszek w naturalnej kapsułce ma całkowicie neutralny smak.
 • Proszek zapakowany w kapsułkę starcza na znacznie dłużej. W przeciwieństwie do płynnych suplementów, które po otwarciu należy spożyć szybko, postać proszku ma dłuższy okres przydatności do spożycia i jest bardziej stabilna.

Sposób użycia

 • Przyjmować 1-2 kapsułki raz dziennie z jedzeniem, popijać wodą.

Przeciwwskazanie:

 • Nie zaleca się przyjmowania w tym samym czasie z rozcieńczalnikami krwi. Stosowanie należy omówić z lekarzem. Interakcja między substancjami jest oceniana jako łagodna, tj. może mieć na nią wpływ lub nie.
 • Posługiwać się może wpływać na działanie leków zmniejszających wydzielanie kwasu żołądkowego (są to leki zawierające substancje czynne: cymetydyna, famotydyna, ranitydyna, esomeprazol, omeprazol i lansoprazol).
 • On może   zwiększyć działanie leków na cukrzycę   zwiększając tym samym ryzyko hipoglikemii.

Kto powinien unikać kurkuminy:

 • Nie należy stosować kurkuminy  ludzie z kamieniami żółciowymi.
 • Osoby ze słabą absorpcją żelaza i  osoby z anemią, jeśli zdecydują się stosować kurkuminę przez długi czas w dużych dawkach.

Składniki

Kurkuminoidy (z ekstraktu z kurkumy), LipoCellTech™ Opatentowana mieszanka liposomalna: fosfolipidy kwasu palmitoleinowego, otrzymywane ze słonecznika (non-GMO), wegańska kapsułka z hydroksypropylometylocelulozy.

Wartości odżywcze Skład w 1 kapsułce
LipoCellTech™ Liposomalna opatentowana mieszanka: fosfolipidy kwasu palmitolejowego, otrzymywane ze słonecznika (bez GMO) 150 mg
Kurkuminoidy (z ekstraktu z kurkumy) 260 mg

 

Ilość

30 kapsułek

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Uwaga

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 3, kobiet w ciąży i karmiących.

NaturLabs

Firma NaturLabs to czeska marka, która inspiracji poszukuje w darach natury, a jednocześnie w najnowszej fachowej wiedzy z zakresu biochemii. Opracowuje produkty na bazie roślin, które mają pozytywny wpływ na określone funkcje organizmu człowieka z naciskiem na jakość i czystość produktu bez dodatku sztucznych dodatków.

Łącząc naukowe podejście i inspirację naturą, opracowuje produkty najwyższej jakości o wysokiej funkcjonalności i wydajności. Jednocześnie podkreśla maksymalną skuteczność substancji aktywnych w oparciu o aktualne badania naukowe.

Suplementy diety są produkowane z możliwie największym uwzględnieniem zasobów naturalnych. NaturLabs stara się minimalizować negatywny wpływ na środowisko spowodowany jego istnieniem.

Celem NaturLabs jest produkcja suplementów diety, które przynoszą korzyści wszystkim żywym istotom w zakresie ich zdrowia fizycznego i psychicznego, aby umożliwić im osiągnięcie pełnego potencjału.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Antyoksydanty
Dla osób skupionych na: Odporność, Zwiększenie zdolności antyoksydacyjnej
Forma: Kapsułki
Ilość kapsułek: 30 kapsułek roślinnych
Kraj pochodzenia: Republika Czeska
Producent: NaturLabs
Rodzaj kapsułek: kapsułki roślinne
Zawartość opakowania: 30 kapsułek

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: