Enzymy trawienne HealthForce, 120 kapsułek

Kod: 6340
184,21 zł
Dostępny (>5 szt)

Prawidłowe trawienie jest bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli organizmowi brakuje enzymów, musi ciężko pracować, aby stworzyć własne. Brak enzymów powoduje, że pokarm pozostaje tylko trawiony. Digestion Enhancement Enzymes™ zwiększa wchłanianie i wykorzystanie składników odżywczych z pożywienia. Minimalizuje to ilość pokarmu, który jest toksyczny dla organizmu, całkowicie niestrawiony lub po prostu strawiony.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 400 złotych

Opis szczegółowy produktu

HealthForce Enzymy wzmacniające trawienie

Teraz nowy, ulepszony i mocniejszy skład!

Prawidłowe trawienie jest bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli organizmowi brakuje enzymów, musi ciężko pracować, aby stworzyć własne. Brak enzymów powoduje, że pokarm pozostaje tylko trawiony.   Enzymy wspomagające trawienie ™   zwiększa wchłanianie i wykorzystanie składników odżywczych z pożywienia. Minimalizuje to ilość pokarmu, który jest toksyczny dla organizmu, całkowicie niestrawiony lub po prostu strawiony.

Ponadto, gdy organizm jest zmuszony do samodzielnej produkcji enzymów trawiennych, staje się on bardziej wyczerpany. Dlatego później wytwarza mniej enzymów trawiennych (i to jest przyczyną pogorszenia stanu zdrowia, chorób, starzenia się, zwyrodnień, braku witalności i innych problemów).

Kiedy organizm otrzymuje pokarm pozbawiony enzymów (gotowane potrawy, pokarmy podgrzewane powyżej 45°C), nienamoczone orzechy, nasiona i ziarna zbóż, zapasy metabolicznych enzymów antyoksydacyjnych są mniejsze, a komórki są bardziej narażone na niszczące działanie wolnych radykałowie. Enzymy wspomagające trawienie ™   odżywczo promuje podwyższony poziom   przeciwutleniacze metaboliczne   i promuje wykorzystanie i wchłanianie składników odżywczych z pożywienia.

Enzymy wspomagające trawienie ™   zastąpi enzymy, które są całkowicie nieobecne w gotowanej żywności i mogą mieć obniżony poziom w surowej żywności z powodu braku minerałów. Jedzenie będzie lepiej trawione, a cenne zapasy enzymów metabolicznych w Twoim organizmie nie zostaną wyczerpane. To znacznie zwiększy zdolność wchłaniania pokarmów i suplementów diety.

Jesteś tym, co wydajesz i pochłaniasz; nie tylko to, co jesz.

Warzywa vs. enzymy zwierzęce: roślina funkcjonuje na wszystkich etapach trawienia, w tym na etapie trawienia. Zwierzęta (najczęściej pochodzące z trzustki zwierząt rzeźnych) są aktywne dopiero w późniejszych stadiach trawienia i tym samym nie uczestniczą w procesie trawienia.

Dobroczynne działanie enzymów

  • proteaza, amylaza, lipaza, celuloza, alfa-glikozydaza: wspomagają zdrowe trawienie, pomagają organizmowi rozkładać białka, tłuszcze i węglowodany, ważne dla osób regularnie spożywających pokarmy bogate w tłuszcze i cukry
  • bromelaina i papaina: wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i obronnego, wspomagają regenerację tkanek organizmu (jest to również stosowane przez medycynę klasyczną do szybszego gojenia ran po operacjach i urazach)

Rekomendowana dawka

1-4 kapsułek do każdego posiłku (w zależności od ilości ugotowanego jedzenia i problemów z trawieniem)

Składniki w 1 porcji (4 kapsułki)

Proteaza

50500 chat

Proteaza kwasoodporna

440 SAP

Lipaza

3 300 FIP

Amylasa

1 100 DU

Celulaza

2000 j.s

Laktaza (niemlekowa)

800 LAC

Bromelaina

22 000 PU

papaina

26 400 PU

alfa galaktozydaza

180 GaIU


Ogłoszenie

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 3, kobiet w ciąży i karmiących.

Formularz

Kapsuła

Kraj pochodzenia

USA

Parametry dodatkowe

Kategoria: Trawienie i probiotyki
Data ważności: 5/2026
Dla osób skupionych na: Zdraví střev a trávení
Forma: Kapsułki
Ilość kapsułek: 120 kapsułek roślinnych
Kraj pochodzenia: USA
Producent: HealthForce
Rodzaj kapsułek: kapsułki roślinne

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: