BrainMax Pure Yerba Mate, Pomelo, 500 g

Kod: 98033
41,40 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

BrainMax Pure Yerba Mate Pomelo to orzeźwiająca, egzotyczna mieszanka owocowa wysokiej jakości brazylijskiej Yerby, suszonego pomelo, hibiskusa i pomarańczy. Oprócz pysznego delikatnego smaku ma również szereg pozytywnych skutków dla zdrowia człowieka. Można ją spożywać w wersji gorącej lub w zimnej w postaci orzeźwiającego napoju, co ucieszy szczególnie w długie letnie dni. Do tej mieszanki Yerby użyto wyłącznie organicznych liści brazylijskiej Yerby, więc nie musisz się martwić o zatkanie bombilli lub nieprzyjemny gorzki smak. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem, tej Yerby nie powinno zabraknąć w Twoim arsenale.

Dlaczego warto pić Yerba Mate Pomelo

  • pomaga spalać tłuszcz
  • orzeźwiający delikatny smak
  • zapewni energię na cały dzień
  • silne działanie antyoksydacyjne
  • źródło witamin i minerałów

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

Ma moc kawy i korzyści zdrowotne jak herbata

Yerba Mate to napój o niemal magicznych właściwościach: poprawia szereg wskaźników zdrowia, podobnie jak niektóre leki, spala tłuszcz jak niektóre zakazane substancje oraz zwiększa sprawność fizyczną i psychiczną oraz przynosi euforię i dobry nastrój jak niektóre narkotyki. A wszystko to bez negatywnych konsekwencji, uzależnienia czy syndromu odstawienia.

Zaliczamy Yerbę do tzw. supersubstancji. W samym Paragwaju czy Brazylii, gdzie rośnie Yerba, codziennie pije ją regularnie nawet 95% populacji. Więcej o działaniu Yerby dowiesz się na BrainPedia.cz

Odpowiednia dla osób, które skupiają się na redukcji masy ciała

W pomelu znajdziemy szereg dobroczynnych substancji, takich jak witaminy A i C, ale także minerały potas, mangan i żelazo. Działa jako przeciwutleniacz, poprawia trawienie, a tym samym pomaga nam przyspieszyć metabolizm. Można go polecić wszystkim, którzy chcą się oświeżyć w długi letni dzień, ale także osobom, które stawiają na redukcję masy ciała.

Składniki

brainmax-pomelo-yerba-mate-brainmarket2

Redukcja wagi

Regularne picie Yerba Mate przynosi więcej korzyści dla naszego zdrowia. Pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu i cukru we krwi. Nie możemy też zapomnieć o jej działaniu przeciwzapalnym, ponieważ zawiera silne flawonoidy. W połączeniu z pomelo, które działa jako przeciwutleniacz, pomaga przyspieszyć metabolizm.

Źródło energii

Yerba Mate to przede wszystkim doskonały stymulant. Substancje zawarte w Yerba Mate są doskonałym źródłem energii ale również poprawiają koncentrację. Zawiera kofeinę, ale także inne alkaloidy, takie jak teobromina i teofilina.

Właściwości przeciwutleniające

Yerba mate jest ważnym przeciwutleniaczem. Zawiera polifenole kwercetynę i kwas chlorogenowy, które zmniejszają stres oksydacyjny i pomagają zapobiegać zaburzeniom autoimmunologicznym.
Certyfikowana Yerba Mate

Mamy na to certyfikat!

Yerba Mate sprowadzamy hurtem bezpośrednio z Ameryki Południowej. Jednak dzięki Wam, klientom, długo u nas nie poleży.
Dlatego nasza Yerba jest zawsze świeża, a dzięki swojemu pochodzeniu bardzo wysokiej jakości.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić certyfikat.

Yerba vs Kawa

Napływ energii od samego początku jest bardzo podobny do tego, co każdy z nas zna dzięki kawie. Ale później? Nie ma nic, żadnego doła jak po kawie. Efekt jest znacznie dłuższy, bardziej spójny i gładszy. Dodatkowo wiąże się to z poprawą samopoczucia oraz silniejszym poczuciem wewnętrznej równowagi i koncentracji. Z Yerbą możesz uczyć się wygodnie, bez uczucia rozproszenia i nerwowości, umysł jest oświecony, przepływ myśli jest kompletny i można wejść w stan flow, który można by określić jako moment całkowicie skoncentrowanej motywacji.

Nawet 6 naparów bez utraty smaku i efektu

Yerbę można kilkakrotnie zalewać, nie tracąc znacząco działania Yerby. Zwykle robimy do 6 nowych naparów na jedną dawkę Yerby. Dlatego nie jest konieczna wymiana Yerby na każdą następną kalabasę.

Przygotowanie Yerby to prosty, czteroetapowy rytuał

Do tradycyjnego przygotowania Yerba Mate potrzebne będą kalabasa i bombilla, które można kupić na BrainMarket. Jeśli nie masz czajnika, na którym możesz ustawić temperaturę, możesz dokupić termometr.

  1. Jeśli jesteś początkującym, wystarczy wsypać do kalabasy 2-3 łyżki stołowe. Heroiczna dawka dla doświadczonych użytkowników to 4-5 łyżek stołowych (do niej trzeba się dopracować i tylko w przypadku niektórych genotypów). Każdy miłośnik Yerby znajdzie swoje optimum. Jeśli czujesz się nerwowy lub niespokojny, zalecamy zmniejszenie dawki. Zalecamy również rozpoczęcie od mniejszych dawek, jeśli pijesz Yerbę na pusty żołądek.  
  2. Wlej trochę wody do kalabasy, aby liście yerby się zmoczyły. W międzyczasie ustaw wodę na 70 do 80 stopni.
  3. Gdy woda będzie gotowa, a liście Yerby w kalabasie namoczone, zalej Yerbę wodą z czajnika po brzegi kalabasy.
  4. Naparzaj przez 3 minuty, a następnie możesz pić przez bombillę cały dzień. Yerbę można wielokrotnie zalewać.

 

Kupując, wesprzesz również czeskie lasy #drzewozazamówienie

 
 

Składniki: 91% liście Yerby Mate, pomelo, hibiskus, pomarańcza, aromat naturalny.

Pochodzenie: Brazylia

Dystrybutor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Przechowywanie: W suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu.

Waga: 500g

Parametry dodatkowe

Kategoria: BrainMax Pure
Forma: Kruszone liście
Rodzaj: Yerba
Wielkość opakowania: 500 g
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: