Naty - Pieluchy Junior 11-25 kg

Kod: 14855
100,50 zł
Dostępny (2 szt)

Z pieluchami Nata możesz bez obaw zmienić swoje maluchy. Bez zbędnych chemikaliów. Tylko certyfikowany, naturalny materiał dotykający dziecięcej skóry.  

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

Naty - Pieluchy Junior 11-25 kg

Przedstawiamy nową generację pieluszek Nata. Daj się zaskoczyć nowym designem pieluszek, który z pewnością Ci się spodoba. Opakowanie na pieluchy jest teraz w 100% biodegradowalne.  

Z pieluchami Nata możesz bez obaw zmienić swoje maluchy. Bez zbędnych chemikaliów. Tylko certyfikowany, naturalny materiał dotykający dziecięcej skóry.  

Certyfikowany przez „Szwedzkie Stowarzyszenie Astmy i Alergii”. „Swedish Asthma And Allergy Association” to szwedzkie krajowe stowarzyszenie działające na rzecz poprawy warunków życia osób cierpiących na alergie, nietolerancje, astmę itp. Pieluchy są stale ulepszane, głównie w celu zminimalizowania ryzyka alergii, egzemy i odleżyn.

Pierwsze ekologiczne pieluchy z certyfikatem „OK Biobased” (Vincotte) . Vincotte to jedna z najbardziej wymagających organizacji non-profit na świecie, co potwierdza dużą ilość surowców odnawialnych wykorzystywanych do produkcji pieluszek. Cała marka Eco by Naty posiada również certyfikat odnawialności swoich produktów zgodnie z normą ASTM D6866. ASTM to niezależna organizacja non-profit ustalająca międzynarodowe standardy materiałów, produktów, systemów i usług.

50 - 60% pieluszki jest wykonane ze źródeł biodegradowalnych, tj. ulega natychmiastowej degradacji. Cała pielucha następnie rozkłada się w ciągu 2-4 lat, w przeciwieństwie do 400 lat w przypadku tradycyjnych pieluch.

Zewnętrzna powłoka jest wykonana z niemodyfikowanej genetycznie (bez GMO) skrobi kukurydzianej i jest całkowicie biodegradowalna. Jest tak samo funkcjonalny jak plastikowy płaszcz w zwykłych pieluchach, ale jest znacznie bardziej delikatny dla skóry dziecka. Jest bez chemii i oddycha. Jak przekonało się wielu rodziców, jest to jedna z głównych zalet pieluszek Nata, ponieważ naturalna oddychalność zapobiega podrażnieniom skóry.

Wkład chłonny składa się z mieszaniny biodegradowalnej celulozy i żelu chłonnego (ze względu na chłonność i nieprzepuszczalność). Masa celulozowa pozyskiwana jest z drewna skandynawskiego i posiada certyfikat FSC . To międzynarodowy certyfikat, który gwarantuje, że drewno, a tym samym papier, pochodzi ze starannie zarządzanych lasów.

Pieluszki są bardzo miękkie, wyglądają prawie jak pieluszki materiałowe, pozwalają maluszkowi swobodnie się poruszać. Dzięki elastycznym taśmom klejącym wielokrotnego użytku oraz miękkim elastycznym elementom z tyłu pieluszki idealnie dopasowują się do dziecka.

Pieluchy nie są w żaden sposób wybielane ani perfumowane. Nie zawierają chloru, lateksu, TBT (tributyltin), barwników, ftalanów, dioksyn.
Nadruk na pieluchę nie zawiera metali ciężkich, nie zagraża zdrowiu dziecka.

Opakowanie na pieluchy jest od nowa wykonane z certyfikowanego plastiku organicznego i może służyć jako worek na odpady biologiczne.

Pieluszki Nata są bardzo popularne ze względu na pielęgnację dziecięcej skóry, świetną funkcjonalność, wyjątkową miękkość i minimalny wpływ na środowisko. Eco by Naty można określić jako wiodącą, pionierską firmę ekologiczną, która inwestuje wiele środków w badania. Nieustannie wymyśla nowe pomysły, które ułatwiają życie myślącym ludziom i pomagają naturze.

Naty - země původu Švédsko Pieluszki Naty Nature Babycare   Astma and Allergy Certification   Pieluszki Naty Nature Babycare       Pieluszki Naty Nature Babycare - certyfikacja itp.  

Pieluszki Naty Nature Babycare - certyfikacja itp.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: