Mulieres Skoncentrowany uniwersalny środek czyszczący (1 l) - Bezwonny

Kod: 12974
Promocja
Marka: Mulieres
59,10 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Uniwersalny środek czyszczący w   unikatowe opakowanie wykonane z tektury pochodzącej z recyklingu   Yippee   z 99,97% naturalnego   i naprawdę zasługuje na swoją nazwę.   Z nim wyczyścisz prawie wszystko:   podłoga, łazienka i toaleta, piekarnik lub grill, samochód lub okna, poradzi sobie w kuchniach, ręcznym myciu naczyń, a także posłuży jako ochrona roślin przed szkodnikami. I zadowoli twoje portfele.   Jest skoncentrowany i wystarcza na wiele czyszczeń.   Jest idealnym wyborem ze względu na czysty skład   dla gospodarstw domowych z dziećmi lub alergikami.   Obfituje   Certyfikat Natural Detergent wykonany z Organic by EcoCert,   co jest potwierdzeniem jakości, która nie jest powszechna nawet w przypadku naturalnych środków czystości.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

Mulieres Skoncentrowany uniwersalny środek czyszczący (1 l) - Bezwonny

Uniwersalny środek czyszczący w   unikatowe opakowanie wykonane z tektury pochodzącej z recyklingu   Yippee   z 99,97% naturalnego   i naprawdę zasługuje na swoją nazwę.   Z nim wyczyścisz prawie wszystko:   podłoga, łazienka i toaleta, piekarnik lub grill, samochód lub okna, poradzi sobie w kuchniach, ręcznym myciu naczyń, a także posłuży jako ochrona roślin przed szkodnikami. I zadowoli twoje portfele.   Jest skoncentrowany i wystarcza na wiele czyszczeń.   Jest idealnym wyborem ze względu na czysty skład   dla gospodarstw domowych z dziećmi lub alergikami.   Obfituje   Certyfikat Natural Detergent wykonany z Organic by EcoCert,   co jest potwierdzeniem jakości, która nie jest powszechna nawet w przypadku naturalnych środków czystości.

Kto ratuje, Mulieres! Inteligentne dawkowanie i wskazówki dotyczące użytkowania

Uwolnij swoje portfele dzięki wielofunkcyjnemu odkurzaczowi Mulieres. Jak? Jest skoncentrowany.   Jedna butelka starczy ci naprawdę długo i możesz przecedzić się w alleluja.

 • Podłoga pływająca lub samochód:   Mieszać   1 pełna zakrętka (40 ml) środka czyszczącego na 10 l wody.
 • Usuwanie uporczywych zabrudzeń:   Wymieszaj 1 nakrętkę uniwersalnego środka czyszczącego z 4 łyżkami sody oczyszczonej do konsystencji pasty. Używaj na przykład do czyszczenia toalet lub łazienek. Następnie obrobioną powierzchnię spłukać wodą.
 • Mycie okien, powierzchni roboczych, łazienek lub toalet:   W butelce ze spryskiwaczem wymieszać 1 nakrętkę uniwersalnego środka czyszczącego z 0,5 l wody. Rozpylić produkt na zanieczyszczoną powierzchnię i przetrzeć ściereczką. Następnie spłucz okna czystą lub octową wodą.
 • Ręczne mycie naczyń, czyszczenie grilla lub piekarnika:   Nałóż produkt bezpośrednio na gąbkę i posyp. Lub użyj mieszanki z poprzedniego punktu (mycie okien) i spryskaj bezpośrednio naczynia.
 • Płukanie owoców i warzyw:   Wymieszaj łyżeczkę uniwersalnego środka czyszczącego w misce z wodą. W roztworze umyj owoce i warzywa. Pozbędziesz się pozostałości niechcianych substancji, takich jak syntetyczne spraye przeciwko szkodnikom. Nie zapomnij następnie dokładnie opłukać owoców i warzyw zimną wodą.
 • Ochrona przed szkodnikami:   W butelce ze spryskiwaczem wymieszać 1 nakrętkę uniwersalnego środka czyszczącego z 0,5 l wody. Możesz również dodać pół łyżeczki pieprzu cayenne lub cynamonu. Spryskaj bezpośrednio rośliny.

PS Rozcieńczonego koncentratu nie trzeba stosować jednorazowo. Możesz go przygotować w postaci rozcieńczonej i używać wielokrotnie. :-)

Rekomendowany przez Estońskie Stowarzyszenie Alergii

Bezwonny, naturalny uniwersalny środek czyszczący firmy Mulieres   rekomendowany również przez Estońskie Stowarzyszenie Alergologii   (Estońska Federacja Alergii). Potwierdza to jego bezpieczeństwo i wiarygodność. Ten uniwersalny, bezzapachowy środek czyszczący nie zawiera substancji zapachowych, parabenów, pochodnych ropy naftowej, barwników ani innych substancji powodujących nadwrażliwość.

Dlaczego oferujemy Mulieres tak entuzjastycznie?

 • Wszystkie produkty są w 99,97% naturalne, nie znajdziesz w nich żadnych szkodliwych zaburzeń takich jak parabeny, pochodne ropy naftowej czy syntetyczne perfumy czy barwniki.
 • Działają doskonale, a także pięknie pachną. Wypróbowaliśmy produkty w naszych domach i nie zawiedliśmy się. Żel do prania z łatwością eliminuje nawet oporne dziecięce plamy. A oto ciekawa rzecz, która ucieszy: Pranie naprawdę ładnie pachnie po praniu i suszeniu, co nie jest regułą w przypadku naturalnych detergentów. :-)
 • Otrzymasz rewolucyjny pakiet. Opakowanie wykonane jest z zużytej tektury pochodzącej z recyklingu. W porównaniu z klasycznym opakowaniem oszczędza 70% plastiku!
 • Dzięki wysokiej koncentracji ratuje nie tylko przyrodę, ale i portfel. Chociaż na pierwszy rzut oka produkty mogą wydawać się drogie, po przejściu na jedno pranie okaże się, że otrzymujesz najwyższą jakość w bardzo rozsądnej cenie.
 • Mieszają swoje przepisy z najwyższej jakości składników. Czystości i bezpieczeństwa składu strzeże uznany certyfikat „Naturalny Detergent Made with Organic” od Ecocert. A to znak najwyższej jakości, do której nawet inne topowe marki ekoleków nie docierają.
 • Wszystkie produkty są z natury degradowalne. Misją tej marki nie jest tylko czyste gospodarstwo domowe. Ich produkty chcą także szerzyć miłość do natury i inspirować do jej ochrony.
 • Obala uprzedzenia dotyczące ekologicznego stylu życia. Czyszczenie i mycie produktami Mulieres jest tak samo proste, jak przy użyciu konwencjonalnych. Dowodzą, że osoba dbająca o planetę nie musi tracić swojego codziennego komfortu.

Opakowanie, które się rozkłada! Mulieres to numer jeden w eko-opakowaniach

Zauważysz to na pierwszy rzut oka. Opakowanie produktów Mulieres jest inne. Produkuje je z kartonów z upcyklingu. Stanowią część zewnętrzną, która jest w pełni biodegradowalna. Wewnątrz kartonowego opakowania znajduje się plastikowa torba z produktem nadająca się do recyklingu.   W ten sposób Mulieres oszczędza do 70% plastiku.   Możesz kompostować lub nadal używać opakowań kartonowych po zużyciu produktu.  
Na przykład: Przetnij pusty pojemnik na pół i użyj go jako doniczki do sadzenia ziół. :-)

Gospodarstwo domowe z pudełka z dwoma produktami

Czy możesz sobie wyobrazić, że tylko dwa produkty wystarczą, aby zadbać o Twoje gospodarstwo domowe? W Mulieres radzą sobie z tym z łatwością. Stworzyli dwa produkty, naturalny, uniwersalny środek czyszczący i naturalny żel do prania, które pozbywają się całej masy butelek z półek zwykłych gospodarstw domowych w ich kieszeniach. Dwie fiolki. Nie potrzebujesz więcej. Zobaczysz. :-)

Skuteczne składniki z babcinej receptury - oliwa z oliwek

W poszukiwaniu odpowiednich surowców Mulieres zagłębił się w historię naturalnych środków czyszczących. Wskrzesili tradycyjne metody i naturalne składniki, a jeden po drugim dokładnie je badali i testowali w różnych kombinacjach. Podczas poszukiwań natrafili na przepis na mydło z szuflady swojej babci. Odkryli to w ten sposób   świetne właściwości czyszczące oliwy z oliwek   i stawiaj na nich przy wytwarzaniu ich produktów. I zrobili właściwą rzecz. Wszystkie produkty Mulieres   zdał testy na Politechnice w Tallinie z doskonałą wydajnością.

Bez sztucznych perfum, natura pachnie najlepiej!

W Mulieres wierzy, że nie jest ponad zapachem natury. I poznasz to od pierwszego wejrzenia. Wszystkie trzy aromaty powstały przez połączenie   Wysokiej jakości olejki eteryczne , które pobudzają i równoważą zmysły. Aby złagodzić stres, oferują zapach różanych ogrodów, uczucie świeżości przyniesie zapach cytrusów, spokój przyniesie aromat nordyckiego lasu, a dla cery alergicznej polecają linię bez perfum.

Certyfikaty na straży jakości i ekonomii

Certyfikat Naturalny Detergent Made with Organic gwarantuje:

 • Skład o minimalnej zawartości 95% składników naturalnych;
 • przynajmniej pochodzenie   10% składników z upraw ekologicznych;
 • degradowalność i bezpieczeństwo   produkt dla środowiska naturalnego;
 • producent musi wykazać zrównoważoną produkcję i minimalizację zbędnych odpadów podczas dystrybucji i pakowania;
 • przejrzystość wobec klientów – zawsze należy wskazać dokładny procent składników pochodzenia naturalnego oraz ogólną wyczerpującą listę składników w określonych kategoriach;
 • regularne audyty - firmy co roku lub pół roku przechodzą rygorystyczny przegląd od surowców, procesu produkcji, stosowanych technologii do produktu końcowego;
 • produkty nie były testowane na zwierzętach .

Uznany na całym świecie znak towarowy Vegan Society gwarantuje, że:

 • Produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.
 • Produkt nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie jego produkcji.
 • Żaden ze składników produktu nie był również testowany na zwierzętach.
 • Rejestracja produktu jest odnawiana corocznie po dokładnej weryfikacji zgodności ze standardami znaków towarowych.

Mulieres bezzapachowy żel do prania i naturalny uniwersalny środek czyszczący bez perfum   rekomendowany również przez Estońską Federację Alergii. Potwierdza to ich bezpieczeństwo i wiarygodność. Produkty te nie zawierają żadnych perfum, parabenów, pochodnych ropy naftowej, barwników ani innych substancji powodujących nadwrażliwość.

Naturalny żel do mycia Mulieres o zapachu ogrodu różanego również zdobył nagrodę jako   Najlepszy nowy eko/naturalny produkt w konkursie Natural & Organic Awards Scandinavia 2016 .

Najlepszy wybór dla rodzin z dziećmi i alergików

W Mulieres zwracają szczególną uwagę na jakość i bezpieczeństwo składu. Dostosowali recepturę żeli do prania i uniwersalnych środków czyszczących tak, aby tak było   delikatny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry małych dzieci i alergików . Skutecznym składnikiem czyszczącym w produktach Mulieres jest   wysokiej jakości oliwa z oliwek . Dobrze czyści i jest bardzo delikatny dla skóry. Pod pokrywką tych produktów nie znajdziesz żadnych niebezpiecznych substancji, które są powszechne w konwencjonalnych produktach tego typu. Żartobliwie unikali też używania sztucznych perfum, które zastąpili   naturalne olejki eteryczne . Dla gospodarstw domowych z noworodkami i alergikami najlepszym wyborem jest seria bezperfumowa.

Składniki

30% woda, 5-15% mydło oliwkowe*, <5% kwas cytrynowy, ekstrakt z lawendy, sorbinian potasu, benzoesan sodu.

Uszczelka

1 l

Zapach

Bezwonny

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: