Luksusowa maska do spania (jasnoszara) z etui

Kod: 23859
Sprzedaż
Marka: BrainMax
56,80 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Luksusowa maska do spania HIGH-END o specjalnie wyprofilowanym kształcie, dzięki której zasłaniasz światło z pokoju uniemożliwiając dobry sen, z etui podróżnym.

Maska jest lekka, oddychająca i specjalnie ukształtowana wokół oczu i nosa tak, aby nie przepuszczała światła . Z tego powodu jest bardzo wygodny w noszeniu i w żaden sposób nie będzie Ci przeszkadzał. Maskę mocujesz do głowy za pomocą gumki o regulowanej długości. Nadaje się dla osób cierpiących na problemy ze snem lub do podróżowania w ruchu ulicznym lub w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości zaciemnienia w nocy.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

LUXURY anatomiczna maska do spania (jasnoszara)

Specjalnie wyprofilowana luksusowa maska do spania HIGH-END dla najbardziej wymagających klientów , która blokuje światło z pomieszczenia uniemożliwiając dobry sen . Maska jest lekka, oddychająca i specjalnie wyprofilowana wokół oczu i nosa. Z tego powodu jest bardzo wygodny w noszeniu i w żaden sposób nie przeszkadza . Maskę mocujesz na głowie za pomocą gumki o regulowanej długości. Jest odpowiedni dla osób cierpiących na problemy ze snem lub podróżujących w ruchu drogowym lub w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości zaciemnienia w nocy. Zapakowana w etui podróżne , dzięki któremu maskę będziesz mieć zawsze pod ręką i ochronisz ją przed zanieczyszczeniem.

Zalety produktu:

  • Specjalna konstrukcja wokół nosa, dzięki której przepuszcza znacznie mniej światła niż klasyczne maski.
  • Bardzo miękki luksusowy materiał.
  • Anatomicznie ukształtowane oczodoły = nie utrudniają ruchu gałek ocznych.
  • Bezproblemowe oddychanie, ponieważ nie uciska na nos.
  • Walizka podróżna.
 

Zhakuj swój sen w domu i w podróży!

Przeczytaj dlaczego sen jest ważny i jak go poprawić.

 

Podstawowe specyfikacje

Kolor: jasnoszary

Rozmiar: wysokość x szerokość, 9 cm x 20 cm

Materiał: bawełna, uwaga: maseczkę należy prać wyłącznie ręcznie

Rodzaj gumki: przesuwna

Materiał maski wewnętrznej: gąbka

WSKAZÓWKA: Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat jakości snu ? Staraj się blokować niebieskie światło na 2-3 godziny przed snem ! Na naszej stronie znajdziesz wysokiej jakości okulary do jego blokowania, folię, porady i triki.

Problem niebieskiego światła

W dzisiejszej erze cyfrowej niewiele osób może oderwać wzrok od ekranu, czy to telewizora, telefonu komórkowego czy komputera. Wraz z rosnącym wykorzystaniem tych urządzeń elektronicznych i lamp LED pojawiły się nowe problemy.

  • Ekspozycja na niebieskie światło z ekranów przed snem zaburza produkcję melatoniny i wzorce snu.
  • Ekspozycja na niebieskie światło może prowadzić do zwyrodnienia plamki żółtej.
  • Nadmierne nasycenie światłem niebieskim może zmniejszać ostrość wzroku i utrudniać skupienie.
  • Wykazano, że światło niebieskie powoduje fotochemiczne uszkodzenia siatkówki i plamki żółtej, powodując stres oksydacyjny w oczach.
  • Zaburzenia snu mogą prowadzić do depresji ze zwiększonym ryzykiem zachorowania.

Niebieskie światło o długości fali od 380 do 470 nm jest uważane za szkodliwe, ponieważ może powodować uszkodzenie siatkówki, zaćmę i jest związane z zaburzeniami snu. Jednak nie wszystkie widma światła niebieskiego są złe, na przykład widmo od 470 do 500 nm, zwane także światłem turkusowo-niebieskim, jest ogólnie uważane za dobre. To widmo widzialnego światła niebieskiego jest korzystne, ponieważ stymuluje naturalne odruchy chroniące oczy przed prześwietleniem, a także wspomaga funkcje poznawcze i pamięciowe mózgu. Jednocześnie pobudza światłoczułe komórki zwojowe siatkówki, w tym odruch źreniczny oraz reguluje cykl dobowy.

Ikona

Pamiętaj

Najważniejsze informacje o blokowaniu światła niebieskiego

O ile w ciągu dnia potrzebujemy wystarczającej ilości jasnego światła, to jego nadmiar w nocy jest szkodliwy. Przede wszystkim niebieska składowa światła sygnalizuje organizmowi, kiedy powinien być aktywny oraz kiedy nadszedł czas na odpoczynek i regenerację. Blokując niebieskie światło na 2-3 godziny przed snem, dasz swojemu ciału znać, że pora spać. Nagrodą będzie zwiększona produkcja melatoniny (hormon snu i regeneracji, silny przeciwutleniacz), lepsza jakość snu i przyjemny poranek pełen energii.

Klipy na dioptrické brýle blokující 80 % modrého světla - BrainMarket.cz

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: