BrainMax Pure Sweet - mrożone owoce

Kod: 33936
80,80 zł
Dostępny (>5 szt)

BrainMax Pure Sweet to świąteczny zestaw liofilizowanych owoców , który zawiera BrainMax Pure Liofilizowany ananas - kawałki , BrainMax Pure Liofilizowane truskawki - plastry , BrainMax Pure Liofilizowany banan - plastry, BrainMax Pure Liofilizowane maliny.

  • Delikatny proces liofilizacji.
  • Zachowanie jakości, smaku, witamin i minerałów.
  • Idealne źródło błonnika.
  • Bez dodatku cukru.

Zdjęcie ma charakter poglądowy.

Opakowanie zawiera produkty przechowywane w pudełku prezentowym wyłożonym wełną drewnianą. Jeśli chcesz mieć pudełko upominkowe owinięte w świąteczny papier do pakowania, zaznacz w koszyku ŚWIĄTECZNE PAKOWANIE ZESTAWÓW PREZENTOWYCH za opłatą 29 CZK.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

BrainMax Pure Sweet - mrożone owoce

BrainMax Pure Liofilizowany ananas - kawałki, 45 g

Ananas   to owoc tropikalny znany z wysokiej zawartości   błonnik   a także różnorodne witaminy, takie jak witamina   A, C, kwas foliowy, wapń   oraz   mangan . Jednym z kluczowych składników odżywczych ananasa jest   bromelaina . Enzym, który pomaga   trawić białko   i wspiera   wchłanianie składników odżywczych do krwi.

Liofilizacja   to delikatny proces liofilizacji owoców, w którym podczas procesu sublimacji zasadniczo usuwana jest cała woda, ale jednocześnie zostaje zachowana zarówno   specyficzny smak, kolor   tak szczególnie ważne   witaminy   oraz   minerały . Dodatkowo zachowuje liofilizowane owoce   długi okres trwałości.   Liofilizowane ananasy mają chrupiącą konsystencję i nadają się zarówno do śniadaniowej owsianki, jak i jako osobna poranna przekąska.

BrainMax Pure Liofilizowane truskawki - plastry

Truskawki znane są ze swojego słodkiego smaku. Jednak to, co sprawia, że truskawki są jeszcze bardziej niesamowite, to ich wartość odżywcza. Truskawki są dumne ze swojej wysokiej zawartości   witamina C , która wspomaga nasze   naturalne mechanizmy obronne   a także zawierają bardzo dużą ich liczbę   błonnik   i również   antocyjany , które są   przeciwutleniacze , które pomagają chronić nasze komórki przed stresem oksydacyjnym. Poza tym mają truskawki   działanie moczopędne   oraz   wspomagają wydalanie kwasu moczowego z organizmu.

BrainMax Pure Liofilizowany banan - plastry

Banany ze swoimi wartościami odżywczymi i doskonałym smakiem nadają się jako przekąska i szybkie uzupełnienie energii w sporcie. Banany BrainMax Pure to liofilizowane plastry bananów, które nie zawierają dodatku cukru i mają certyfikat jakości BIO.

Liofilizacja   to delikatny proces liofilizacji owoców, w którym podczas procesu sublimacji zasadniczo usuwana jest cała woda, ale jednocześnie zostaje zachowana zarówno   specyficzny smak, kolor   tak szczególnie ważne   witaminy   oraz   minerały . Dodatkowo zachowuje liofilizowane owoce   długi okres trwałości.   Liofilizowane banany mają chrupiącą konsystencję i nadają się zarówno do śniadaniowej owsianki, jak i jako osobna poranna przekąska.

BrainMax Pure Liofilizowane maliny, 45 g

Maliny to owoce malin, które można spotkać na obrzeżach lasów lub polan. Jej owoce mają silne właściwości antyoksydacyjne i znalazły zastosowanie również w medycynie ludowej   owoce też   pozostawia.   Owoce są bogate w witaminy z grupy B, E   oraz   C, co znacznie   wspiera układ odpornościowy   oraz   jakość skóry . Maliny pomagają w zespole napięcia przedmiesiączkowego i menopauzie.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: