BrainMax Coffee Aroma (Arabica 30% + Robusta 70%), kawa ziarnista, BIO, 1000 g *CZ-BIO-001 certifikát

Kod: 43698
BIO VEGAN Bez laktózy Bez lepku
Marka: BrainMax
112 zł
Dostępny (>5 szt)

Ikona BIO

Coffee Aroma reprezentuje idealną równowagę pomiędzy kawą Arabica i Robusta . Chociaż obie odmiany kawy mają różne warunki uprawy, są również wymagające pod względem klimatycznych efektów otaczającego środowiska podczas uprawy, ich smak doskonale się uzupełnia. Kawa ma pełniejszy smak, mniejszą kwaskowatość, a dzięki większej zawartości Robusty również więcej kofeiny . Organiczne pochodzenie, zapewnia uprawę bez pestycydów i innych chemikaliów. Kawa pakowana jest w ciemne, dobrze uszczelnione opakowanie, które w 100% nadaje się do recyklingu.

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

Włoska kawa w odpowiedniej proporcji ziaren

Idealne połączenie i doskonałe współgranie smaków arabiki i robusty . Kawa ma mniejszą kwaskowatość, a dzięki większej zawartości Robusty również więcej kofeiny . Idealnie nadaje się do przygotowywania kaw wymagających dodatku mleka, takich jak latte.

Kawa
przygotowanie kawy

Jak przygotować kawę?

Aby uzyskać smak świeżo zmielonej kawy, zmiel tyle ziaren, ile potrzebujesz do natychmiastowego użycia. W zależności od grubości mielenia kawa ta nadaje się do przygotowania espresso lub kawy filtrowanej . Zalecamy przechowywanie w hermetycznym pojemniku , ponieważ powietrze uszkadza kawę i kawa traci swój aromat. Kawa ma tendencję do pochłaniania wszystkiego wokół, więc przechowuj ją z dala od innych produktów spożywczych , zwłaszcza przypraw i innych aromatycznych produktów spożywczych.

Najlepsza pora na kawę?

Jeśli kawa jest dla Ciebie jednym ze źródeł energii w ciągu dnia, skup się na konkretnej godzinie. Dzieje się tak, ponieważ poziom kortyzolu zmienia się w ciągu dnia, a jeśli pijesz kawę w czasie, gdy poziom kortyzolu jest najwyższy, możesz zakłócić normalną poranną produkcję kortyzolu i obciążyć nadnercza.   Poziom kortyzolu osiąga szczyt około 8:30 rano, następnie zaczyna spadać i ponownie wzrastać około południa. Tak więc od 9:30 do 11:00 to najlepszy czas na maksymalne wykorzystanie kofeiny.

kiedy napić się kawy

Kawa organiczna

Tylko te kawy, które są uprawiane wyłącznie na nawozach organicznych bez użycia sztucznych środków chemicznych, oznaczane są jako BIO . I to zarówno w samym okresie wegetacyjnym, jak iw poprzednich latach. Ponadto ekologiczna uprawa kawy przyczynia się do zrównoważonego środowiska, ponieważ zwiększa odporność rośliny na choroby. Kawa pakowana jest w ciemne, dobrze uszczelnione opakowanie, które w 100% nadaje się do recyklingu.

kawa organiczna

Kupując wspierasz również czeskie lasy #treezaobjednavku!

Skład: 70% robusta, 30% arabika.

Kraj pochodzenia: Włochy

Składowanie: Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Waga: 1 kg

Parametry dodatkowe

Kategoria: BrainMax Pure
Forma: Ziarno
Określenie: BIO
Producent: BrainMax Pure
Rodzaj: Kawa, Ziarno, Stimulant
Wielkość opakowania: 1000 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: