Adapt - GH Assist, 60 kapsułek

Kod: 15170
132,50 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

GH Assist przynosi lepsze połączenia mięśniowo-mózgowe oraz efektywniejsze efekty treningu siłowego! GH Assist zawiera zaawansowaną formę choliny o nazwie Alpha GPC ( L-alfa-gliceryl fosforyl cholina), która w przeciwieństwie do innych form choliny zwiększa poziom acetylocholiny bezpośrednio w mózgu. Acetylocholina jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników odpowiedzialnych za komunikację między komórkami mózgu, włóknami nerwowymi i dyskami nerwowo-mięśniowymi (stymulacja włókien mięśniowych). Acetylocholina jest również bezpośrednio związana z produkcją i wydzielaniem hormonu wzrostu (GH).

Informacje szczegółowe

Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Produkty mamy naprawdę na stanie.
Profesjonalne doradztwo
Profesjonalne doradztwo
Mamy doświadczenie. Chętnie doradzimy!
Testujemy co sprzedajemy
Testujemy co sprzedajemy
Sprawdzamy wysoką jakość produktów.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Przy zakupach ponad 500 złotych

Opis szczegółowy produktu

Adapt - GH Assist, 60 kapsułek

CEL: CZYSTA MASA MIĘŚNIOWA, SKUPIENIE PSYCHICZNE, SPALANIE TŁUSZCZU

GH Assist przynosi lepsze połączenia mięśniowo-mózgowe oraz efektywniejsze efekty treningu siłowego! GH Assist zawiera zaawansowaną formę choliny o nazwie Alpha GPC ( L-alfa-gliceryl Phosphoryl choline), która w przeciwieństwie do innych form choliny zwiększa poziom acetylocholiny bezpośrednio w mózgu. Acetylocholina jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników odpowiedzialnych za komunikację między komórkami mózgu, włóknami nerwowymi i dyskami nerwowo-mięśniowymi (stymulacja włókien mięśniowych). Acetylocholina jest również bezpośrednio związana z produkcją i wydzielaniem hormonu wzrostu (GH).
Nie jest więc przypadkiem, że Alpha GPC jest obecnie dosłownie hitem wszystkich osób nastawionych na długotrwałą całoroczną formę i gęstość mięśni (trening, kalistenika itp.), ale także na sprawność umysłową (koncentracja, koncentracja..)
SZCZEGÓLNE: ALPHA GPC (L-alfa-gliceryl fosforylocholina) = STYMULATOR GH I NOOTROPICUM W HONOROWEJ DAWCE 900mg!
Dawka przedtreningowa w zakresie od 600 mg do 1000 mg została zastosowana w badaniach klinicznych dotyczących związku między suplementacją Alpha GPC a podwyższonym poziomem GH. Alpha GPC stanowi również podstawę działania tzw. nootropów, czyli produktów optymalizujących koncentrację, pojemność i koncentrację mózgu, a wszystko to bez niepożądanych skutków ubocznych, które występują przy klasycznych stymulatorach opartych na kofeinie. GH Assist zawiera zoptymalizowaną ilość 900 mg w każdej dawce.
Wyższe wymagania dotyczące spożycia choliny (Alpha GPC) pojawiają się, gdy są narażone na długotrwały stres fizyczny i psychiczny (potrzeba podwojenia choliny). Na jego produkcję i funkcjonowanie niekorzystnie wpływają alkohol, nikotyna, antybiotyki, sztuczne hormony, przemysłowo modyfikowana żywność zawierająca nienaturalne dla organizmu składniki (sztuczne słodziki itp.). Cholina jest również bezpośrednio związana z optymalnym funkcjonowaniem tkanki wątrobowej.
Główne zalety produktu:
 • Stymulator przedtreningowy GH.
 • Alpha GPC (L-alfa-gliceryl fosforylocholina).
 • Maksymalny efekt = optymalna dawka 900mg!.
 • Produkty Adapt Nutrition zawierają wyłącznie skuteczne składniki w sprawdzonych i skutecznych dawkach.
 • Najwyższa ocena użytych surowców.
 • Wyprodukowano w Kanadzie.
Produkt odpowiedni dla wszystkich osób nastawionych na:
 • Stymulacja hormonu wzrostu.
 • Przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.
 • Gęstość mięśni.
 • Spalanie tłuszczu.
 • Poprawa regeneracji.
 • Forma długoterminowa.
 • Aktywność mózgu i nauka.
 • Maksymalna pojemność mózgu.
 • Detoksykacja tkanki wątroby.
DOSTOSUJ ODŻYWIANIE - BĄDŹ SILNY, DOSTOSUJ
Produkty, które działają. To główne motto profesjonalnej marki żywienia sportowego Adapt Nutrition. Założycielem firmy jest brytyjski specjalista Adam Dickinson, który wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenie w branży i w 2014 roku założył niezależną markę skoncentrowaną wyłącznie na funkcjonalności. Wyrafinowana struktura firmy i ekskluzywne, kosmopolityczne relacje umożliwiają osiągnięcie najwyższej możliwej jakości dzięki najwyższej ocenie surowców oraz najnowszej wiedzy i opracowaniu naukowym. Siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii, a jej produkty wytwarzane są na renomowanych liniach produkcyjnych w Kanadzie. Sama nazwa marki opiera się na koncepcji adaptacji. Jeśli Twój organizm ma dostosować się do Twoich celów, potrzebuje odpowiedniego odżywiania we właściwym czasie, aby dobrze radził sobie ze stresem i obciążeniem, które nakładasz na niego podczas treningu fizycznego. I właśnie w tym celu montowane są wszystkie produkty Adapt Nutrition.

Uszczelka

60 kapsułek

Dawkowanie

Przyjmować 2 kapsułki około 60 minut przed treningiem. Dni nietreningowe: 2 kapsułki w ciągu dnia.

Ogłoszenie

Nie nadaje się dla dzieci, młodzieży poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zastępuje zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Może zawierać śladowe ilości mleka, glutenu i suszonych orzechów.


Informacje o wartości odżywczej

Ilość dawek w opakowaniu: 30 x 2 kapsułki
2 kapsułki *
Cholina (L-alfa-gliceryl fosforylocholina)
900 mg
* 2 kapsułki odpowiadają jednej dawce. Opakowanie zawiera 30 dawek.

Składniki w jednej kapsułce żelatynowej

Cholina (jako L-alfa-glicerylofosforylcholina 50% dostarcza 450 mg choliny), substancja przeciwzbrylająca stearynian magnezu, mąka z brązowego ryżu, wypełniacz z celulozy mikrokrystalicznej.


Suplement diety.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Cele
Dla osób skupionych na: Svalová hmota a fyzický výkon, Zdraví mozku, paměť, soustředění
Druh kapslí: Softgelové kapsle
Forma: Kapsułki
Ilość kapsułek: 60 kapsułek
Kraj pochodzenia: USA
Producent: Adapt
Opakowanie: 60 kapsułek
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: